Boğa Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2.724
Boğa Burcu Mayıs 2022 Yorumu

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. Para ile ilgili bazı gecikmeler ve tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Alacak olduğunuz ödemeler var ise bunları tahsil etmekte zorluk çekebilirsiniz.

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz olayları düşünürken kendinizi bulabilirsiniz. Halletmeniz gereken konular ön plana çıkmaya başlayacak, bu konu üzerine yeni kararlar almak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. İlişkilerde denge oluşturabilecek, değişime hazırlıklı olacaksınız. İletişim içerisinde olduğunuz kişileri daha iyi tanımak isteyebilirsiniz. Partnerinizin hayatında önemli gelişmeler söz konusu olmaya başlayabilir.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Uzun zamandan beri ertelediğiniz bir tatile çıkabilir veya kendiniz için yeni bir şey satın alabilirsiniz. Yarım kalmış olan projeleri tamamlayarak, üzerine planlar gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Hayatınızdan daha fazla keyif almaya başlayacak, partnerinizle ortak alanlar yaratacaksınız. Uyumlu ve hoş tavırlarınız sayesinde karşınızdaki insanı rahatlıkla etkileyeceksiniz. İlişkisi olmayanlar bu dönemde daha sosyal olabilir, keyifli bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

5 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Uranüs Boğa burcunda kavuşacak. Partnerinizle sorunlarınızı konuşmak için güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Karşılıklı iletişim oldukça önemli olacak ve empati kurmaya özen göstereceksiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Kendi içinize dönebilir, çevrenizdeki olumsuz kişilerden kendinizi soyutlamak isteyebilirsiniz. Aileyle ilgili sorunların üzerine düşünmek istemeyeceksiniz.

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. Duygusal anlamda olumsuz etkileyen konuları keşfedecek, yakın bir arkadaşınızla da bunları paylaşacaksınız. İhtiyaç duyduğunuz ilgi ve alakayı kardeşlerden veya akrabalardan rahatlıkla alabilirsiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Ekip çalışmaları içerisinde bulunabilir, bu çalışmalarda lider pozisyonlarında yer almaya başlayabilirsiniz. Sosyal çevreniz giderek aktifleştiği için karşınıza iş fırsatları çıkabilir.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. İşiniz ve kariyerinizle ilgili olan önemli kararları daha fazla ertelemeyin. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları sorgulayabilir, bunları düzeltmek için iş arkadaşlarınızdan veya çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.