Boğa Burcu Mayıs Ayı Yorumu

23.118
Boğa Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Boğa Burcu Mayıs 2016 iş hayatı konusunda en şanslı burç. Gelebileceğiniz en üst seviye için, farklı fırsatların karşınıza çıkacağı bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. İş arayanlar ve iş değişikliği yapmak isteyenler için en uygun zaman dilimi. Hayata geçirmek istediğiniz projelerden ve yapacağınız yatırımlardan iyi sonuçlar alacaksınız. Kazancınız ikiye katlanıyor. Sorumluluklarınızı ihmal etmeden, gerekli çalışmaları yerine getirdiğinizde inanamayacağınız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Hırsınızı ve egonuzu bastırmaya çalışın. Sakin, tutarlı ve uyumlu davranışlar size iki katı fayda sağlayacaktır. Ön planda olacağınız bu ayda tüm gözler üzerinizde olacağı gibi, önünüze engel koymak isteyen çekemeyenleriniz de olacaktır. Onları görmezden gelerek yolunuza devam etmelisiniz.

Mayıs 2016 Boğa Burcu aşk hayatı normal seyrinde ilerlerken, ani gelişmeler yaşanabilir. Aşk konusunda her an her şeyin olabileceği bir çizgide yaşıyorsunuz. Etkileşiminiz ve çekiciliğiniz yerinde. Karşı cinsi kolaylıkla baştan çıkarabileceğiniz gibi, elde tutma konusunda başarısızlıklar söz konusu. İlgi alanlarınız ve duygularınız değişim içinde. Bunu diğer insanlara da yansıttığınız için güvensizlik uyandırabilirsiniz. İlişkisi olan boğalar, ilişkilerini yürütme konusunda baskıcı davranıyor. Bu da partnerini kendisinden uzaklaştırabilir. İlişkisi olmayan boğalar için aşk fırsatları oldukça fazla. Aşk için şehir değişikliği bile yapabilirsiniz. Yanlış kararlar vermemek adına akılcı düşüncelere sahip olmalısınız.

Boğa Burcu sağlığı iyi seyrinde. Vücudunuzun bazı bölgelerinde hassasiyet ve geçici ağrılar yaşayabilirsiniz. Önceki dönemlerde geçirdiğiniz rahatsızlıkların tekrar ortaya çıkmaması için beslenmenize ve sporunuza dikkat etmelisiniz. Ağır işlerden sakının ve enerjinizi doğru kullanın. Uykusuzluğun yol açabileceği sıkıntılı durumlardan, sakarlıklardan ve kazalardan korunmak için uyku düzeninizi daha fazla önemseyin.

Boğa Burçları Mayıs ayı itibariyle eğitim alanı konusuna pek vakit ayıramıyor. Eğitimin öneminin farkındasınız ve bulduğunuz her fırsatta bir şeyler okumaya, öğrenmeye çalışıyorsunuz. Ancak bu ay ki temponuz ve yoğunluğunuz buna pek izin vermiyor.

Boğa Burcu Nisan Yorumu

Boğa Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Boğa Burcu Mayıs 2016 aşk hayatı yoğunlaşarak ilerliyor. Duygularınızda aşırı bir artış söz konusu. Bu ayla birlikte çekiciliğinizi ve güzel özelliklerinizi ön planda tutmaya başlayacaksınız. Ortamlarda dikkat çekebilmek adına daha özenli bir görünüme kavuşuyorsunuz.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.