Boğa Burcu Nisan 2019 Yorumu

20.073

İçinde bastırdığın öfke ve acıyı dışa yansıtamamak geçici durumlara neden oluyor. Konuşmanın fayda etmediği yerde susup uzaklaşıyorsun. Ancak esas geçici durum…

Boğa Burcu Nisan 2019 Yorumu

BOĞA Burcu Nisan 2019’a duygularını tanımlayamıyorsun. İçinde bastırdığın öfke ve acıyı dışa yansıtamamak geçici durumlara neden oluyor. Konuşmanın fayda etmediği yerde susup uzaklaşıyorsun. Ancak esas geçici durum bu. Yani senin içselleştirdiğin birçok şey. İşte bu ay bunun bir şekilde farkına varacaksın. Daha önce tanışmadığın yeni enerjilerle karşılaşarak yaşamını dönüştürme yolunda adımlar atabilirsin. Yansıttığın kişi tam olarak sen değilsin. İhtiyacın olan her neyse ona yönelecek, kendini bulmaya başlayacaksın. İlişkilerinde anlayışlısın. Gerginlik yaratmayarak alınganlıklara kapılmamak yapacağın en iyi şey olur.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri seni kendine doğru yapacağın yolculuğa hazırlıyor. İç sesini, çatışmalarını daha çok duyacaksın. Kaoslardan sıyrılmak için önce kaosla bütün olmanın gerekliliğini fark edeceksin. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri ile ihtiyacın olan huzuru ve sevgiyi keşfediyorsun. Ortaya çıkarmaktan çekindiğin yönlerini büyük bir cesaretle sergileyeceksin.

Boğa Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Boğa Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında yüksek enerji var. Yaşamak istediğin geleceği yeninden yaratabilirsin. Devam eden süreçten memnun değilsen her şeyden her an vazgeçme şansın var. Sınırların ötesine geçmen için hiçbir engel yok. Anlayış sorunu olan bir partnerin varsa onunla bu ay ciddi konuşmalar yapacaksın. İletişimde güçlü cümleler kuruyorsun. Mucizelerin kapılarının ardında gizli. Ama emin olmadan kapı açmıyorsun hiçbir şeye. Belirsiz durumların içinde debelenmek sana göre değil. Bir karar vermek zorundaysan bu ay sonuna kadar vereceksin.

Boğa Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Boğa Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerine yönelik yeni düzenlemeye gidiliyor. Çocuklarla ilgili memnun olmadığın durumda kuralcı davranabilirsin. Yapacağın sınırlamalar pek hoşa gitmeyebilir. Çevrende yaşayan bazı insanların yapmacık cıvık ilişkilerine eleştirel yaklaşıyorsun. Ama unutma hepimiz bir zamanlar o türden hatalar yaptık. Kendi kanından canından olan birinin zor deneyimlerine şahit olabilirsin. Dışarıdan belli etmesen de içinde zor zamanlar geçireceksin.

Boğa Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Boğa Burcu sağlığında beslenmeye dikkat edilmeli. Hem fiziksel hem de duygusal olarak neyle beslendiğin çok önemli. Kronik rahatsızlıkların tekrar edebileceğini unutmamak gerek. Geçmişte kalan olumsuz enerjileri hayatına tekrar çağırmamaya özen göstermelisin sevgili Boğa Burcu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.