Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
11.497

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor ve sizin için yeni bir dönem başlayabilir.

Boğa Burcu Nisan 2020 Yorumu

Hedeflediğiniz şeyler varsa eğer bunlara odaklanmaya çalışmalısınız. Cesaretinizi toplayacak olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bu yüzden istemeyerek evet dediğiniz olaylara karşı sonunda hayır deme cesaretini bulabileceksiniz. Maddi anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz. Almak istediğiniz yeni bir eşya varsa eğer bunu kolaylıkla alabileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iş hayatınızda sizi rahatsız eden durumları toparlamaya çalışacaksınız. Yapmış olduğunuz işler başkaları tarafından çok beğeniliyor ve karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek hayatınızda değiştirmek istediğiniz konulara odaklanacaksınız. Özellikle yeni bir şehre yerleşebilir veya yeni bir eve taşınabilirsiniz. Evinizin içerisinde farklı dekorasyonlar yapmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve ilişkinizde iletişim sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır sizi rahatsız eden bir konu hakkında konuşmak istiyorsanız partneriniz bu konuşmaya ılımlı bir şekilde yaklaşmak istemeyebilir. Kendinize ve ona biraz zaman tanımaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise yeni bir ilişkiye başlamanız an meselesi. Bu kişiyi biraz daha tanımak isteyebilirsiniz onun hakkında kafanızı karıştıran bazı durumları netliğe kavuşturmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar 19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve kendi isteklerinizi dinlemeye başlayacaksınız. Aile içerisinde sizin hayatınızı durmadan müdahale etmek isteyen kişilere sınır çekme kararı alacaksınız. Bu durum her ne kadar karşınızdaki insanları üzecek olsa da aldığınız karardan vazgeçmek istemeyeceksiniz. Sosyal çevrenizden kendinizi soyutlamak isteyebilirsiniz. Biraz kendiniz ile baş başa kalacak ve hobilerinize odaklanacaksınız.

Boğa Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri gidecek ve işiniz ile ilgili yarım bırakmış olduğunuz projelere yöneleceksiniz. Akrabalarınızdan maddi durumunuzu iyileştirecek güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Mevcut bir işiniz varsa eğer kısa zaman içerisinde mevki olarak yükselişe geçebilirsiniz. Sağlık problemlerinizi ihmal etmemelisiniz. Özellikle mevsim geçişi yüzünden rahatsızlanabilirsiniz. Bu yüzden olabildiğince egzersiz yapmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.