Boğa Burcu Ocak 2017 Yorumu

11.347
Boğa Burcu Ocak 2017 Yorumu

BOĞA Burcu Ocak 2017’ye girerken yaşamı üzerine genel bir değerlendirme yapabilir. Beklentileriniz artıyor. Hedeflerinize ulaşabilmek için daha akılcı davranmaya kararlısınız. Bu ay daha çok çalışabilir, kendinize vakit ayıramayabilirsiniz. 10 Ocak tarihine kadar sürecek olan Merkür Gerilemesi sizi pek etkilemese de, iş hayatınızda bazı dengesizlikler yaratabilir. 12 Ocak Dolunay ruh halinizi bozabilir. Kıskançlık ile hareket edebilir, kar edeceğinizi düşündüğünüz işlerden zararlı çıkabilirsiniz. Ay ortasında kendi dışınızdaki fikirleri önemseyerek, önemli desteklere sahip oluyorsunuz. 28 Ocak 2017 Yeniay etkileri, önemli konular üzerine daha fazla düşünmenize neden olabilir. Bu aşamada riskli bir durum hakkında karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2017 aşk hayatı kıskançlıkla iç içe ilerliyor. Hırslarınıza engel olamayabilirsiniz. Güven duygunuzu bir türlü yenileyemiyorsunuz. Gelecek kaygısı ile hareket edebilir, elinizdekileri kaybetmekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişe takılı kalmamalı güvenmeyi tercih etmelisiniz. Bazı insanlardan almak istediğiniz intikam, esas yapmanız gerekenlere engel oluyor olabilir. Bazı evli boğalar boşanma kararı alabilir. Yalnız boğa burcu Ocak 2017 tarihinde kalbini dolduracak insanla karşılaşabilir. Devam edip etmeyeceğine ise tamamen zaman karar verecektir.

Ocak 2017 Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde maddi anlamda görüşmeler yapılıyor. Bir gayrimenkul satışı, miras, tazminat veya nafaka söz konusu olabilir. Size akıl verenlerin çıkarlarınızı koruduğundan emin olmalısınız. Aklınızdakileri aile bireyleriyle paylaşabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Taşınma, tadilat gibi konular da gündeminizde yer alabilir. Gireceğiniz yeni ortamlarda tanışabileceğiniz insanlarla hemen bağ kurmamaya bakın. Birilerinin boşboğazlığı ve saçma sapan düşünceleri canınızı sıkabilir.

Ocak 2017 Boğa Burcu sağlığı, psikolojiye bağlı olarak değişebilir. Negatif düşündüğünüz zamanlarda ağrılarınız artabilir. Kilo almaya elverişli bir dönemdesiniz. Yemek konusunda aşırıya kaçmamalı, uygun diyet programları ile sağlıklı beslenmelisiniz. Kemik sağlığınıza ayrıca özen göstermelisiniz. Sırt, boyun ve bel bölgenizde kireçlenme durumları söz konusu olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.