Boğa Burcu Ocak 2021 Yorumu

6.012
Boğa Burcu Ocak 2021 Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak, aşk hayatınız ile ilgili konular ön planda olacak. Şehir dışında veya yurt dışında yaşayan bir kişiyle ilişki kurmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde şanslı bir aya adım atıyorsunuz bu yüzden partneriniz ile aranızdaki sorunları rahatlıkla çözebileceksiniz.

11 Ocak 2021 tarihinde Mars Satürn ile kare açı içerisinde bulunacak. Yavaşlayan işleriniz varsa burada hızlanlama görebileceksiniz, fakat sabırlı olmanız gereken bir ay içerisinde gidiyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, hayatınız ile ilgili yeni bir sayfa açmak istediğinize karar verebilirsiniz. Bazı konulara karşı bakış açınızı değiştireceksiniz ve bu konuda ilerlemeye çalışacaksınız.

28 Ocak saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, aile ve ev hayatınız öncelikle gündeminizde olacak. Anne veya babanızın halledemediği bir sorun varsa bununla siz uğraşmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

19 Ocak 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Uranüs gezegeni ile birleşiyor. Aşk hayatınızdaki olaylara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir, partneriniz hayatını değiştirmek için önemli bir karar alacak. İlişki içerisinde sorun yaşadığınızı hissettiğiniz konulara daha çok odaklanmalı ve çözmeye çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise Ocak ayının ortasına doğru yeni bir ilişkiye başlamak için güzel bir adım atabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

Ailenizle ile birlikte yaşıyorsanız Ocak ayından itibaren ayrı bir eve çıkmak isteyebilirsiniz. Hayatınız ile ilgili önemli kararlar almadan önce anne veya babanıza danışmanızda fayda var. Hem maddi hemde manevi anlamda destek sağlayabilecek durumdalar.

Arkadaşlık ilişkilerinizde bu aralar biraz fevri davranarak çevrenizdeki insanların kalplerini kırabilirsiniz. Size karşı söylenen kelimeleri bir eleştiri olarak değil bir yardım ve destek olarak algılamanız daha iyi olacaktır. 14 Ocak 2021’de Uranüs’ün ters hareketi düzelecek bu sayede çevrenize kendinizi daha net ifade edebileceksiniz.

Boğa Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

13 Ocak 2021 de Jüpiter gezegeni ve Uranüs gezegeni kare açı yapacak, işiniz ile ilgili konular ön planda olacak. Size karşı sunulan fırsatlar varsa bunları biraz daha düşünmeye çalışmalısınız. Ani kararlar almak ve ani bir şekilde bir yerlere para yatırım yapmak sizi olumsuz etkileyebilir. İşi olmayanlar ise Ocak ayında iş bulmakta birazcık zorlanabilirsiniz. Bu ay sağlığınız ile ilgili konularda telaşlanmanız gereken bir durum söz konusu değil. Kilo vermek için yeni bir diyete başlamak istiyorsanız doğru bir zamanı adım atıyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.