Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

23.12.2021
3.769
Boğa Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür Kova’da geri gidiyor. Hayatınızda belli başlı gecikmelerden dolayı projelerinizi yetiştiremeyebilirsiniz. Fikirlerinizi ön plana taşıyacak olan düşünce yapıları içerisinde olacaksınız. Eski çalıştığınız yerlerle alakalı problemler karşınıza çıkabilir.

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Çevrenizdeki insanlara kendinizi dürüst ve açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Özgürlüğünüze önem verecek, yeteneklerinizi keşfetmeye çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Eğitim hayatınızla alakalı konular ön plana çıkabilir. Yarım bırakmış olduğunuz bir kursunuz var ise bunu tamamlamak isteyebilirsiniz. İnternetle ilgili yapmış olduğunuz işler var ise buralarda görünür olacak planlamalar yapmaya çalışacaksınız.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Tamamlanacak olan eğitimler ve kurslar olacak. Yakın çevrenizle daha sık görüşebilirsiniz. Komşular, kardeşler veya yakın akrabalarla bir araya gelerek sorunları çözmeye çalışabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür Oğlak’ta geri gidiyor. İkili ilişkilerdeki problemlere dikkat etmeye başlayacaksınız. Ertelemiş olduğunuz durumlar varsa bunları gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs Oğlak’ta düzeliyor. İlişkinizdeki enerjiyi yükseltmek isteyebilirsiniz. Gidecek olduğunuz farklı bir yerde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Özellikle başlayacak olduğunuz ilişkideki kişi yabancı uyruklu birisi olabilir. Birlikte farklı şehirler görmek isteyecek ve yeni etkinlikler içerisine bulmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs ile Uranüs üçgen açı oluşturacak. Aile ve arkadaşlarınız tarafından kısıtlandığınızı düşünüyorsanız tepkinizi belli edeceksiniz. Özgürleşmeyi daha çok ihtiyaç duyacak, görüş açınızı değiştirmeye çalışacaksınız.

24 Ocak 2022 tarihinde Mars Oğlak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte kaliteli zaman geçirmeye çalışabilirsiniz. Görüşlerinizi güçlü bir şekilde ifade edecek ve olası tartışmalardan uzak durmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz ve işinizle ilgili konular ön plana çıkıyor. İşinizde kendinizi geliştirmek için yeni bilgiler öğrenmeye açık olacaksınız. Bol bol seyahat edebilir ve farklı eğitimlere katılabilirsiniz.

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür ile Uranüs kare açı oluşturacak. İş hayatınızdaki insanlarla kurmuş olduğunuz iletişiminize her zamankinden daha dikkat etmeniz gerekebilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.