Boğa Burcu Ocak 2023 Yorumu

2.592
Boğa Burcu Ocak 2023 Yorumu

Ocak ayı içerisinde çevrenizdeki insanlarla etkileşimde bulunabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizden birkaç kişiyle yeni bir işe giriş yapabilirsiniz. İletişim konusunda yaşamış olduğunuz sorunlar var ise bunlar karşınıza çıkabilir. Bu sorunları açık bir şekilde kendinizi ifade ederek ortadan kaldıracaksınız. Yurtdışıyla bağlantılı işler, eğitim, ticaret, hukuk ve yabancı insanlarla olan girişimleriniz bu ay giderek ön plana çıkmaya başlayacak. Duygusal anlamda iyileşmeler yaşayacak, size iyi gelen kişileri tespit edecek ve onları yanınızda tutacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ocak 2023 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Uzakta yaşayan akrabalarınızdan olumlu haberler alabilirsiniz. Sizi strese sokan konular var ise bu konulardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışacaksınız. Ticaret, eğitim, seyahat ve medya ile alakalı işlerinizde yeni gelişmeler söz konusu olmaya başlayabilir. Fikirlerinizde kararsız kaldığınız konuları netleştireceksiniz.

21 Ocak 2023 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyer alanında yeni başlangıçlar yapabilir, işinize yön vermek istediğinizin farkına varacaksınız. Zamanında yarım bırakmış olduğunuz projelere adım atacak, yeni yıl enerjisi ile bu proejelri tamamlayacaksınız.

Boğa Burcu Ocak 2023 Aşk Yorumu

1 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Plüton ile kavuşum içerisinde olacak. Partnerinizle birlikte eğlenceli işler içerisine girebilirsiniz. Olumsuz anlamda sizi etkileyen konular var ise bu konuları düşünecek, bunlara yeni çözüm yolları getireceksiniz. Partnerinizle birlikte yeni hobi alanları geliştirebilir, bu hobi alanları sayesinde aşk hayatınızın giderek daha da hareketlendiğini görebilirsiniz.

23 Ocak 2023 tarihinde Uranüs, Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak. İlişkisi olmayanlar Ocak ayında ters giden ikili ilişkileri yoluna koymak için elinize güzel fırsatlar geçebilir. Ani bir değişiklik yaparak, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2023 Aile ve İlişkiler

18 Ocak 2023 tarihinde Merkür, Oğlak burcunda ileri hareketine başlayacak. İkili ilişkilerinizde problemler var ise bu tarihten itibaren düzelmeye başlayacak. İletişim sıkıntılarına çözüm bulacak, kendinizi ailenize ve yakın çevrenize net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Duygusal anlamda ailenizle zaman geçirmek kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacak.

27 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Organizasyonlarda ve davetlerde bulunabilir, buralarda yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Grup çalışmalarından fayda göreceksiniz. Aynı zamanda yakın çevrenizle birlikte maddi kazanç sağlayacağınız yeni iş birlikteliğine adım atabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak 2023 Para ve Kariyer

3 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. İş ve kariyer hayatınızda yaratıcı ve farklı yönlerinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. İş ortamında rahat davranabilir, yapmak istediklerinizin planlamasını yapabilirsiniz. Patronlarınız veya üstleriniz var ise bu kişilerle iletişiminizi en üst düzeyde tutmaya çalışacaksınız. İş hayatınızda farklı yöntemler geliştirecek, terfi ya da prim alma şansını yakalayacaksınız.

12 Ocak 2023 tarihinde Mars, İkizler burcuna geçiş yapacak. Yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Ticaret, eğitim ve seyahatler için yaptığınız harcamalar giderek değişmeye ve hızlanmaya başlayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.