Boğa Burcu Sonbahar Yorumu

39.803
Boğa Burcu Sonbahar Yorumu

BOĞA Burcuna 2016 Sonbahar ayları değişimle geliyor. Hayatınızda önemli sayılabilecek ve mutluluk verecek gelişmeler söz konusu. Boğa burcu iş hayatı ve özel hayatında eş değer fırsatlarla karşı karşıya. Bu fırsatları değerlendirebilmek ise tamamen sizin elinizde. Yaşamınızda ilklerin gerçekleşebileceği oluşumlar bu aylarda sizleri bekliyor. Boğa burcu aşk hayatı konumunda her açıdan destekleniyor. Romantizm, mutlu paylaşımlar ve renkli günler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Eylül 2016 Sonbahar başlarken iş hayatında tahmin bile edemeyeceği olumlu gelişmelerle karşılaşıyor. Aniden gelişen durumlarla birlikte yeni kararlar almak zorunda kalıyorsunuz. Değerlerinizden kolay vazgeçemeyen biri olarak bazı değişikliklerle birlikte hüzünlenebilirsiniz. Özel hayatınızda buna bağlı olarak şekilleniyor. Partneri olan boğalar manevi açıdan destekleniyor. Birlikte hareket ediyor, her koşulda birlikte yol alıyorsunuz. Boğa burcu sağlığı Eylül 2016’da iyi düzeyde. Enerjinizi doğru kullandığınız sürece sağlığınızda büyük sorunlar yaşamıyorsunuz.

Boğa Burcu Ekim 2016 Sonbahar ortalarında çalışmalarına çevresini de katıyor. Sosyal çevrenizde size destek olabilecek insanların fikirlerine başvuruyorsunuz. Yeni projelerinize güvendiğiniz insanları da dahil edebilirsiniz. Kamu sektöründe çalışanlar üstün başarıları sayesinde daha iyi yere gelecekler. Boğa burcu aşk hayatı bu ay daha keyifli ve huzurlu. Aşk hayatınızda yaşanan zorlukları ve çatışmaları yaşamayacak, renkli ve romantizm içeren zamanlar geçireceksiniz. Sağlığınız bu ay iyi, ancak geleceğe dair karamsar düşünceleriniz ve endişeleriniz baş ağrılarına sebep olabilir.

Boğa Burcu Kasım 2016 Sonbahar sonları daha fazla çalışmak zorunda kalıyor. Geçtiğimiz aylarda elde ettiğiniz maddi rahatlama bu ay düşüşe geçiyor. Birikimlerinizin bir kısmını harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ortak iş yapanlar bu dönemde daha fazla kazanç için ortaklığına son verebilir. Özel hayatınız dikkat çekiyor. Partnerinizle uyumunuz ve mutlu paylaşımlarınız çevrenizin size imrenerek bakmasını sağlıyor. Boğa burcu sağlığı Kasım 2016 ile birlikte sekteye uğruyor. Özellikle kalp, tansiyon ve şeker rahatsızlıkları olanlar bu ay içinde daha dikkatli olmalılar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.