Boğa Burcu Şubat 2017 Yorumu

19.245
Boğa Burcu Şubat 2017 Yorumu

BOĞA Burcu Şubat 2017’de hukuk işleri ile ilgilenmek zorunda kalabilirler. Eğitim alanında farklı dallara yönelebilirsiniz. Yaşantınıza yenilikler ve yeni insanlar girebilir. Bu ay yakınlarınızın desteğine ve fikirlerine daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla karşılıklı dayanışma içinde bulunacağınız durumlarda yer alabilirsiniz. Şehir veya ülke değiştirmek isteyen boğalar için Şubat 2017 oldukça uygun bir zaman. Kontrolcü yönünüzü bastırmak isteyebilir, bunun için çabalayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2017 Dolunay etkilerini Boğa Burcu da hissediyor. Bazı şeyler için endişeleriniz artabilir. Karşınıza kabullenmek istemediğiniz mevzular çıkabilir. Yaşantınızdan çıkmasını istemediğiniz biri veya bir şey için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. 26 Şubat 2017’de Balık Burcu’nda gerçekleşen Yeniay ve Güneş Tutulması etkileri, Boğa Burcu’na kadercilik yüklüyor. Rüzgarın estiği yönde ilerlemeyi tercih edebilirsiniz.

Boğa Burcu Şubat 2017 Aşk

Boğa Burcu Şubat 2017’de aşk hayatını çok fazla kafaya takmıyor. Çevrenin etkisinden kurtuluyorsunuz. Kendi duygularınız önem kazanıyor. Kalıpların dışına çıkabilir, hayatın farklı yönlerini keşfedebilirsiniz. Çözümlenemeyen bir aşka sahipseniz, bazı şeyleri zamana bırakabilirsiniz. Özel hayatınız konusunda bazı zamanlar yakınlarınızın müdahalesi ile karşılaşabilirsiniz. Sizden bazı olayların gizlendiği duygusuna kapılabilirsiniz.

Boğa Burcu Şubat 2017 Aile ve İlişkiler

Şubat 2017 Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde gündemdeki konular yoğun şekilde tartışılabilir. Çocuğunuz varsa, dersleri ve sınavları ile özel olarak ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yakın bir akrabayla aranızda bir alım-satım meselesi gerçekleşebilir. Kardeşle ve kuzenlerle olan mevzular netlik kazanabilir. Uzun zamandır göremediğiniz sevdiklerinizi görmek üzere seyahate çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu Şubat 2017 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Şubat 2017 tarihinde hayatında yaşanan hareketlilik nedeniyle daha yorgun ve bitkin hissedebilir. Bazı şeylere yetişememek sizi strese sokabiliir. Sinirlerinize hakim olmanız gereken bu dönemde önemsiz rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Özellikle baş ağrılarınız artabilir. Kendinize zaman ayırmalı, fırsat buldukça dinlenmeli ve iyi beslenmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.