Boğa Burcu Şubat 2021 Yorumu

8.109
Boğa Burcu Şubat 2021 Yorumu

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı içerisine girecek. Düşüncelerinizi etrafınızdaki insanlara net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yaratıcılığınız artacak ve bu sayede yeni projelere de dahil olabileceksiniz. Şubat ayında iş hayatınız ön planda olacak. Yeni imzalar atılabilir ve bu sayede terfi alabilirsiniz. Maddi açıdan daha dikkatli davranmalısınız. Uzun süreli yatırım amaçlı alım satım işi yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş sırasında karşınızdaki kişinin güvenilir olması önemli bir konu olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, iş ve kariyeriniz ile ilgili konular ön planda olacak. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve bu sayede yeni projelere adım atabileceksiniz. Çevrenizdeki insanlar başarınızı takdir edecek.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili durumlar ön planda olacak. Partnerinizle ortak ilgi alanlarınıza odaklanacaksınız ve ilişkinize canlılık getireceksiniz. Çocuklarınızın sizin üzerinizde olan sorumluluğu artabilir.

Boğa Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Kendinizle vakit geçirmek istesenizde partnerinizden sizden ekstra bir ilgi görmek isteyebilir. İlişkinize karşı sorumluluğunuz artabilir ve bu yüzden kendinizi daralmış isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Boğa burçları sizi olduğunuz gibi kabullenen bir sevgili bulabileceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak artık sizi tedirgin etmeyecek. Bireysel isteklerinizi artık iki kişi olarak düşünmek sizi bu süre zarfında biraz yorabilir.

Boğa Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar burada kalacak. Ailenize karşı çok fazla duyarlı olacaksınız. Sizden destek görmek isteyen arkadaşınız var ve yanınızda kalmanıza ihtiyacı olabilir. Kardeşleriniz varsa onların özel hayatlarını ilgilendiren bir soruna dahil olmak zorunda kalabilirsiniz. Ara bulucu olarak girdiğiniz konuda suçlanma olasılığınız yüksek olacak. Sosyal hayatınız hareketlenecek ve bu sayede eğlenceli bir ay yaşayacaksınız.

Boğa Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat’a kadar orada kalacak. İş hayatınızda öne çıkabileceğiniz bir fırsat elinize geçebilir. Patronlarınız vara tamamlamış olduğunuz projlere destek göreceksiniz ve terfi alma imkanınız artacak.

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. İşinize karşı bakış açınız değişecek ve daha çok çalışma isteğiniz olacak.

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak ve sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekecek. İşyerinizde iddalaşacağınız bir durum yaşayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.