Boğa Burcu Şubat 2022 Burç Yorumu

2.547
Boğa Burcu Şubat 2022 Burç Yorumu

5 Şubat 2022 tarihinde Plüton Kuzey ay düğümü ile üçgen açı oluşturacak. Sizi iş alanında çok fazla geliştirecek olan yeni bir eğitime dahil olma kararı alabilirsiniz. Fikirleriniz başkaları tarafından desteklenmeye başlayabilir.

18 Şubat 2022 tarihinde Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. İçsel bir dönüşüm yaşama kararı alabilir, yeni fikirleri gündeminizde yer verebilirsiniz.

11 Şubat 2022 tarihinde Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kendinizden daha çok başkalarının sorunlarını düşündüğünüzü fark edebilir, bu yüzden bu dönem içerisinde kendinize odaklanmayı tercih edebilirsiniz

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2022 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eviniz veya ailenizle ilgili yeni bir durum söz konusu olabilir. Hayatınızda yapacak olduğunuz köklü değişiklikler size iyi gelmeye başlayacak.

1 şubat 2022 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınız ve özel hayatınızla ilgili alacak olduğunuz sorumluluklarda belli başlı artışlar söz konusu olabilir. Hedeflerinizi gözden geçirmeye çalışmalısınız.

Boğa Burcu Şubat 2022 Aşk Yorumu

12 Şubat 2022 tarihinde Venüs ve Mars Kavuşum içerisinde olacak. Şehir Dışı veya yurtdışıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkmak istiyorsanız bunu bir an önce gerçekleştirmeye çalışabileceksiniz.

4 Şubat 2022 tarihinde Güneş ve Satürn Kova burcunda kavuşum içerisinde olacak. Gidecek olduğunuz yeni bir yerde hoşunuza giden bir kişi ile tanışabilir, romantik bir birlikteliğe merhaba diyebilirsiniz.

Boğa Burcu Şubat 2022 Aile ve İlişkiler

4 Şubat 2022 tarihinde Merkür Oğlak burcunda düzelecek. Yabancılarla daha sık iletişim içerisinde olabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise buradaki yaşamış olduğunuz problemleri geride bırakacaksınız.

27 Şubat 2022 tarihinde Ay, Venüs ve Mars tam kavuşum yapacak. Aile içerisinde dürüst ve samimi bir konuşma gerçekleşebilir. Geleceğe daha özgür bir şekilde yaklaştığınızın farkına varacaksınız.

Boğa Burcu Şubat 2022 Para ve Kariyer

13 Şubat 2022 tarihinde Jüpiter ve Uranüs sekstil açı oluşturacak. Sosyal çevreniz sayesinde oldukça şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Kendinizi özgür bir şekilde ifade edebileceğiniz alanlarla karşılaşabilir, buralardan para kazanabilirsiniz.

14 Şubat 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. İşinizle ilgili alacak olduğunuz bir eğitim sayesinde planlarınıza adım adım yaklaşacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.