Boğa Burcu Şubat 2023 Yorumu

2.933
Boğa Burcu Şubat 2023 Yorumu

Kariyer ile ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Burada karşınıza çıkan fırsatlar doğrultusunda koşuşturmalara başlayabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı hızlanacak, daha çok göz önünde olmaya başlayacaksınız. Kendinizi huzursuz ve gergin hissettiğiniz ortamlardan uzaklaşma kararı alacaksınız. Duygusal anlamda size ağır gelen birkaç konuyu bu ay içerisinde kökten çözme fırsatı elde edeceksiniz. Uzun zamandan beri planladığınız işleri yürütmeye başlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aileyle alakalı konular öne çıkmaya başlayacak. Buralarda önemli sorunlar var ise bunları ihmal etmeme kararı alacaksınız. İş yoğunluğunuz yüzünden ailenizle ve arkadaşlarınıza ilgilenemediğinizi düşünebilirsiniz. Arkadaşlarla aranızda para ile ilgili sorunlar oluşmaya başlayabilir.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sosyal çevrenizle aranızda mesafeler var ise bunları yok etmeye odaklanın. Aile ile ilgili problemleri çözmek önceliğiniz olacak. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmayı isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. Aşk hayatınızla ilgili kafanızı karıştıran durumlar var ise bu durumları açık bir şekilde izah etmek isteyeceksiniz. Partnerinizin size karşı söylemlerinde kırıldığınız konuları da unutmayacaksınız. İlişkiye farklı bir bakış açısı getirmek isteyebilirsiniz.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. İşinizle ilgili alınması gereken önemli kararları eşiniz ya da sevgilinizle verebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olacaksınız.

Boğa Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. Birden fazla işle uğraşabilir ve farklı organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki sorunları mümkün olduğunca en aza indirgemeye odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak önceliğiniz olacak.

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. İkili ilişkilerde duygusal anlamda yaşadığınız problemler var ise bunları açık bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda para ile ilgili konulardan dolayı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Kariyer ile ilgili konular hızlanmaya başlayacak. Birden fazla işle uğraşabilir ve hareketli iş ortamlarında bulunabilirsiniz. Çalışma hayatınıza yeni düzenlemeler getirmek isteyeceksiniz.

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. İş fikirleriniz ön plana çıkacak ve düşünceleriniz başkaları tarafından desteklenecek. Kariyerinizi geliştirmek ve daha yüksek statülerde yer almak için ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.