Boğa Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

17.245

BOĞA Burcu Temmuz 2019’da ikili ilişkilerinizin yoğunlaşacağı bir döneme giriyorsunuz. Yeni insanlar tanıyabilir yada var olan kişileri hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Eğitim hayatınız devam ediyor ise yeni bir sürece başlama gibi bir durumda bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizde bazı değişimler olabilir.

Uzun zaman önce planlamış gezi yada bir seyahate çıkma ihtimaliniz olabilir. Geçmişe dönüp yaptığınız ve aldığınız kararları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ev içerisinde bir yenilik yapmaya gidebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkisi

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte cesaretiniz yerine geliyor. Korktuğunuz ve kaçtığınız her ne var ise onlar ile teker teker yüzleşmeye kendinizi hazır hissedeceksiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bununla birlikte yeni bir işe başlayabilir veya mevcut olan iş hayatınızda bir yükselişe geçebilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

BOĞA Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da biraz daha sorumluluk alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizin sizin için düşündüğü farklı planlar olabilir. Bu her ne kadar sizin hayrınıza olan bir düşünce olsa da size sorulmadan bir işe kalkışıldığı için biraz gerilebilirsiniz.

Birlikte yapacak olduğunuz bir iş olabilir. Burada önemli olan karşılıklı olarak bu işin sorumluluğunu almakta hazır olup olmadığınız. Yeni bir iş ile birlikte orataya çıkan problemlerde birbirinize karşı olan saygınızı kaybetmemeniz önemli.

Boğa Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

BOĞA Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinde geçmişe dönük problemleri konuşabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir aile bireyini görerek uzun ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yarım kalmış konulara tekrar geri dönerek yardım isteyebilirsiniz.

Aile içi ilişkilerde biraz daha dikkat etmeli tartışma çıkacak durumlarda daha sakin olup. Karşı tarafı anlamaya çalışmalısınız. Aile içerisinde bir kişinin veya bir olayın kutlamasanı yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da BOĞA Burcu sağlığında, beklenmedik güzel gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır süregelen bir rahatsızlığınız kendiliğinden zaman içerisinde son bulabilir. Fiziksel aktivite yapmaya bir an önce başlamalısınız. Bu durumu kilo vermek yada zayıflamak

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.