Boğa Burcu Temmuz 2020 Yorumu

7.256
Boğa Burcu Temmuz 2020 Yorumu

İkili ilişkilerinize biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Çevrenizdeki insanlara karşı fazla önyargılısınız ve bu durum sizi olumsuz etkileyecek. İş hayatınızda kendinizi rekabetin içerisinde bulabilirsiniz. Siz her ne kadar böyle bir durum istemeseniz de elinizde olmayan nedenlerden dolayı işin içerisine gireceksiniz. Maddi açıdan sizi destekleyen bir kişi var ve bu kişi size bu ay içerisinde de destek olmak isteyecek. Olumsuzlukları bir kenara bırakarak daha olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve istediklerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sırlarınızı bu dönem içerisinde çok fazla insan ile paylaşmamaya dikkat etmelisiniz.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve geçmişiniz ile ilgili sizi endişelendiren durumlar varsa eğer bunlar tekrar karşınıza çıkabilir. Bazı şeylerle yüzleşmekten korkmamaya çalışmalısınız.

Boğa Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili yaşadığınız özel anları sadece güvendiğiniz insanlarla paylaşmayı tercih edeceksiniz. Partnerinize karşı güven eksikliğiniz varsa bu durum yavaş yavaş yok olmaya başlayacak. Güveninizi geri kazanmak için sizi şaşırtacak ve mutlu edecek olan yeni girişimlerde bulunabilir. İlişkiniz yoksa bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye başlama olasılığınız oldukça yüksek olacak. Hayatınıza dahil olacak olan bu kişiyle aranızda bazı farklılıklar olabilir ama zamanla bu farklılıklara alışabileceksiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile aranızı bozmaya çalışan kişiler ortaya çıkabilir. Bu kişiler akrabalarınız içerisinden birileri olabilir. Anne veya babanızı sizin hakkında sürekli dolduruşa getirmeye çalışan bu kişi aile içerisinde çıkan huzursuzluktan kendine mutluluk payı çıkarabiliyor. Siz bu ay o kişiye güzel bir ders vermek isteyebilirsiniz. Görüşemediğiniz arkadaşlarınız varsa eğer Temmuz ayının ortalarına doğru görüşme fırsatı elde edebilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyerinizle ilgili kafanızda yer alan soru işaretleri zamanla yok olmaya başlayacak. İş ortamınızda karşınıza çıkan aksilikler sizi yıldırmıyor giderek daha da hırslandırıyor. Bu hırsınız sayesinde elde edecek olduğunuz yeni başarılar çok yakın zamanda karşınıza çıkabilir. İş değişikliği yapmak veya iş yerinizde bazı şeyleri değiştirmek için çok doğru bir zaman değil. Biraz kendinize ve etrafınızda ki koşullara zama tanımaya ihtiyacınız var. Sağlığınız ile ilgili konuları daha çok önemseyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.