Boğa Burcu Temmuz 2021 Yorumu

3.394
Boğa Burcu Temmuz 2021 Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. Beklenmedik kazalar ve tartışmalar ortaya çıkabilir. Bu dönemde ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Sizi geren ve stres altına sokan durumları en iyi şekilde değerlendirmeli ve çıkış yolu bulmaya çalışmalısınız.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Yeni eğitimler alabilir ve farklı fikirler üretme aşamasına girebilirsiniz. Sorunlarınıza daha yaratıcı çözümler bulmaya başlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Yakın çevrenizle olan konular da da ön plana çıkıyor. Yeni bir eğitime başlayabilir uzun zamandır gitmek istediğiniz hobi olarak bir kursa da başlayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yapacak olduğunuz anlaşmalarda gündeminiz de olacak. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceksiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyerinize ve işinize odaklanacaksınız. Olumlu gelişmeler sizinle olacak özellikle patronlarınız varsa onların dikkatlerini çekebileceksiniz ve sizi takdir edecekler.

Boğa Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızdaki olumsuzlukları geride bırakacaksınız. Partnerinizle birlikte daha çok paylaşım yapacak veya hayattan keyif almanın yollarını arayacaksınız. Çocuklarınız varsa onlarla da aranızdaki iletişim giderek düzelmeye başlayacak.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Disiplinli bir ilişkidense daha çok eğlence odaklı bir ilişki içerisinde bulunacaksınız. İlişkiniz yok ise bu dönemde yeni biri ile tanışabilir ve hızlı bir şekilde flörtleşmeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Aile içerisinde ortaya çıkan sorunlar var ise bunların kısa süre içerisinde çözüme kavuştuğunu bileceksiniz. Geçmişte kırgınlık veya küskünlük yaşadığınız birisi ile barışmak isteyebilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla ilgilenmek ve onların sorunlarını dinlemek için oldukça güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Yanınızda olduğunu hissettiğiniz kişilere siz de elinizden geldiğince destek vermeye çalışacaksınız. Maddi anlamda da güzel yardımlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. İş hayatıyla alakalı konular gündemde olacak. İşiniz üzerine düşünebilir ve kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Daha öncesinden yaşamış olduğunuz gecikmeler var ise bunları gidermeye çalışacaksınız. Yapacak olduğunuz iş görüşmeleri var, iş görüşmeleri sayesinde pozisyonunuzda olumlu değişimler söz konusu olabilir. Maddi anlamda sizi kaygılandıran durumların aslında o kadar da vahim bir süreçte olmadığını fark edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.