Boğa Burcu Temmuz 2022 Yorumu

2.927
Boğa Burcu Temmuz 2022 Yorumu

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizden bu dönemde destek alacaksınız. Komşular ve kuzenlerinizle görüşmeler yapabilirsiniz. Gezmekten keyif alacak bu yüzden birlikte zaman geçireceksiniz.

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Hayal gücünüz giderek gelişmeye başlayacak. Kendinize zaman ayırmak sizin için oldukça önemli olacak. Tek başınıza zaman geçirmek ruhunuza iyi gelecek. Meditasyon çalışmaları gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hukuki meseleler ön plana çıkmaya başlayabilir. İş hayatınızda çözülmesini beklediğiniz durumlar varsa bunlara öncelik vereceksiniz. Yeni iş girişimleri gündeminize gelecek. Oldukça kararlı bir yapıya sahip olacaksınız.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Evinizle ilgili ilgilenmeniz gereken durumlar var. Yeni bir eve taşınabilir veya mevcut olan işinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Ailenizle birlikte daha fazla zaman geçireceksiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

27 Temmuz Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Beklenmedik olaylar yüzünden aşk hayatınızda hareketlenmeler öne çıkacak. Kendinizi özgürce ifade edecek ve isteklerinizi rahat bir şekilde bildireceksiniz. Dış görünüşünüz de yapacak olduğunuz yenilikler partnerinizin de oldukça hoşuna gidecek. İlişkiniz yok ise bu süreçte sizi fazlasıyla heyecanlandıracak olan güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu kişiyle birlikte keyifli zaman geçireceksiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Okumaya ve yazmaya olan merakınız giderek artmaya başlayacak. Yakın çevrenizle birlikte zaman geçirmek ve bu kişilere kendinizi aktarmak sizin için oldukça önemli bir noktada olacak. Ailenizle birlikte zaman geçirerek, iletişiminizi güçlendirin.

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Enerjiniz bu dönem içerisinde giderek artacak. Arkadaşlarınızla güzel kararlar alabilirsiniz. Çalışmaktan keyif alacak, yeni insanlar tanımaya odaklanın.

Boğa Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinden çalışmak gibi bir düşünceniz varsa bunlara yoğunlaşın. Ailenizle ve sevdiklerinizle para kazanmanın yollarını arayabilirsiniz.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizde yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde özgüveniniz giderek yerine gelmeye başlayacak. Maddi anlamda da desteklendiğinizi hissedeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.