Boğa Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

16.602
Boğa Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Boğa Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’la birlikte coşuyor. İletişiminiz kuvvetleniyor ve çekiciliğiniz de bununla birlikte yükselişe geçiyor. Bu da sizi karşı cinse daha yakın hissettiriyor. Bu ay içinde karşınıza aşk fırsatları çıktığında mantığınız devre dışı kalıyor. Tamamen duygularınızla hareket edeceğiniz bu dönemde dikkatli olmalısınız. Sonradan sizi üzebilecek ilişkilere kendinizi kaptırmayın. Macera sever ruhunuz ön plana çıkıyor ve aşkın sorumluluklarından kaçar şekilde hareket ediyorsunuz. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen noktaların farkına varıp, bir nebze de olsa mantığınızı devreye sokmalısınız.

Boğa Burcu aşk uyumu konusunu bu ara pek umursamıyor gibi. Başlarda umursamadığınız bu durum sonrasında sizin için önem teşkil ediyor. Deneyim diye baktığınız aşklar izi silinmeyecek yaralara yol açabilirler. Bekar boğaların hayatına birden fazla insan girmesi söz konusu. Karmaşaya sebep olabilir, bazı şeylere olan güveninizi sarsabilecek durumlar yaşayabilirsiniz. Partneri olan boğalar bu ay içinde özellikle daha fazla dikkat etmeliler. Partnerinizin hoşuna gitmeyecek rahat tavırlar sergilemeniz onu sizden uzaklaştırabilir. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüzün yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesi olası görünüyor.

Boğa Burcu aşk günlük yaşamı hakkında anlık duygular yaşayabilecek yapıda. Ufak yakınlaşmalar, hissedilen anlık heyecanlar, bakışmalar ve süzmeler kalbinize ve ruhunuza iyi geliyor. Bu durumunuzu etrafınıza pek belli etmiyor, duygularınızı çoğu zaman içinizde yaşıyorsunuz. Boğa burcu Temmuz ayı itibariyle yaşadığı sorunları görmezden gelebilir. Umursamaz bir tavır içine giriyorsunuz. Bu da partneri olan boğaların partnerlerini çileden çıkarabilir. Ayrılık yaşamak istemeyen boğalar hassas davranmalılar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.