Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumu

25.445
Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Boğa Burcu 2016 Temmuz iş hayatı konusunu ihtiyatla ele alıyor. Kariyerinizde uzun vadeli planlara gidiyorsunuz. Finansal konumunuzu en yükseklere taşımak en büyük hedefiniz. Adeta zamanla yarışıyor gibisiniz. Kaybedecek tek anınız bile yok. Yeni tanışmalar, değerlendirmeye alınan yeni teklifler, projeler, değişiklikler ve el sıkışmalar söz konusu. Boğa burcu iş hayatı konusunda kendini iyice aşmış görünüyor. Daha önce denemediğiniz, başkaları tarafından kabul görmeyen bazı denemeler yapabilir, herkesi şaşırtabilirsiniz. Kazanımlarınız yüksek görünüyor. Ayrıca giderek artıyor. İş alanınızdaki gelişmeler denetiminiz altında. Hiçbir işi boşlamıyor ve boşlatmıyorsunuz. Bu dönemde karmaşıklık yaşanması ve işlerinizin aksaması hiç işinize gelmiyor.

Temmuz 2016 Boğa Burcu aşk hayatı açısından kendini geliştiriyor. Eski duygularınıza yeni hayatınızda yer vermiyorsunuz. Temmuz ayıyla birlikte her konuda değişim gösterdiniz ve özel hayatınızda da artık ne istediğinizi tam olarak biliyorsunuz. Aşkın size yüklediği büyük sorumluluklar sizi bunaltıyor gibi. Sorunsuz ve huzur dolu bir aşk hayatı istiyorsunuz. Partneri olanlar ilişkisine bu yönde devam etmek isterken, sorunlu evliliklerin son bulma ihtimali çok yüksek. Partneri olmayan boğa burcu insanları Temmuz ayı içinde farklı maceralar içine girebilirler. Duygusal birçok yakınlaşmayla birlikte, herhangi bir ciddiyet görünmüyor.

Boğa Burcu eğitim alanında çeşitli konferanslara ve bilgi içerikli toplantılara katılıyor. Eğitime her zaman önem verdiniz ve karşınıza çıkan tüm eğitim fırsatlarını değerlendirdiniz. Geldiğiniz noktada eğitime verdiğiniz önemin değerini daha iyi anlıyorsunuz. Yeni eğitim planları ve hedeflerinizle birlikte yola devam etmek, kendinizi geliştirmek için araştırmalar yapıyorsunuz.

Boğa Burcu sağlık konusunda dikkatli davranıyor. Titizsiniz ve bu sıcak yaz günlerinde titizliğiniz daha da arttı. Genlerinizden gelen bazı rahatsızlıkları bildiğiniz için rutin kontrollerinizi ihmal etmiyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.