Boğa Burcu Yaz Yorumu

36.480
Boğa Burcu Yaz Yorumu

Boğa burcu 2016 yaz aylarında sıkıcılıktan sıyrılıyor, başka boyutlara yol alıyor. Geçen zamanlarda baş ettiğiniz sorunlar ve ruhsal bunalımlar geride kalıyor. Hayatınızda renk ve yenilik ihtiyacı duyuyorsunuz.

Boğa burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında beklediğiniz gelişmelerden bazıları gerçekleşiyor ancak siz yine de memnun olamıyorsunuz. Aslında istediğinizin tam olarak onlar olmadığını fark ediyorsunuz. Yaşamınızı büyük ölçüde değiştirmek elinizde. Size gereken tek şey cesaret ve hırslarınızı terk etmek. İntikam duygunuzu yenmelisiniz. Bırakın herkes nasılsa layığını buluyor, siz bu zamanı bekleyerek vakit kaybetmeyin. Hayattaki duruşunuz çevreniz tarafından parmakla gösteriliyor fakat siz kendi içinizde tam manasıyla mutlu olamıyorsunuz. 2016 Haziran ayının sonlarına doğru yeni kararlar alabilir, yaşamınıza farklı şekilde yön verebilirsiniz.

Boğa burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016‘da iş hayatında yeni bağlantılar oluşturuyor. Çevrenizi genişletmek ve daha fazla iş imkanı sağlamak istiyorsunuz. Bununla birlikte kendinizi ispatlama ve gösteriş yapma yoluna gitmemelisiniz. Siz zaten her türlü sıkıntının üstesinden gelebilecek yapıya sahipsiniz. İşinizle ilgili tanışacağınız yeni insanların desteği ile, çalışmalarınızı değişik yönlerde ilerletme yoluna gidebilirsiniz. Özel hayatınızın genel anlamda hayatınıza olan olumsuz etkisini ortadan kaldırmak istiyorsanız, inatlaştığınız bazı konulara son vermelisiniz. Siz kimsenin mecburi istikameti olmadığınız gibi, kimse de sizin mecburi istikametiniz olmamalı.

Boğa burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında yaşamınız farklı yönde ilerliyor. Atacağınız büyük adım sizi biraz düşündürse de, doğru karar verdiğinizden eminsiniz. Ağustos ayıyla birlikte maddi durumunuz daha da iyileşiyor. Sorumluluklarınızın büyük bir kısmını devrettiniz ve rahatladınız. Duygusal anlamda zorlandığınız noktalar olsa da, yavaş yavaş bu duruma alışıyorsunuz. Sağlığınızın bozulabileceği, strese girebileceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. Olası tansiyon ve şeker rahatsızlıklarına karşı dengenizi ve beslenmenizi önemsemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.