Boğa Burcunda Ay Tutulması ve Dolunay Burç Yorumları – 28 Ekim 2023

20.337
Boğa Burcunda Ay Tutulması ve Dolunay Burç Yorumları – 28 Ekim 2023

28 Ekim 2023’te Boğa burcundaki Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu, son üç yıl içinde yaşadığımız üçüncü Boğa Ay Tutulması ve Boğa’da son tutulma olacak (sekiz yıl sonra bir daha olacak). Ay Tutulmaları Dolunaylarla meydana gelir ve oldukça güçlüdür. Bu tutulmanın etkileri meydana gelmeden önce ve sonra altı ay boyunca devam edebilir.

Jüpiter’in etkisiyle Ocak ayına kadar güçlü olması muhtemel. Bu Ay Tutulması büyük değişikliklere neden olabilir, özellikle son birkaç yıldır üzerinde çalıştığınız konularla ilgilidir. Boğa burcundaki bu Ay Tutulması son derece anlamlıdır. Terazi’deki önceki Güneş Tutulması ile bir döngüyü tamamlıyoruz ve yeni bir aşamaya geçiyoruz.

Bu dönem, işleri tamamlama, anlayış kazanma ve sonuçlar elde etme fırsatı sunar. Odak, özellikle Boğa’nın yönettiği konulara, maddi meselelere, istikrara ve güvenceye, duyusal deneyimlere ve fiziksel dünyaya yönelebilir. Tutulma dört gezegeni etkiliyor ve bu, bazı beklenmedik haberleri getirebilir. İletişimde daha dikkatli olmalı ve hayal kırıklıklarıyla başa çıkmak önemlidir. Toprak enerjisi sayesinde, sorunları aşabiliriz.

Satürn’ün olumlu etkisi, hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olur ve sorumlulukları daha iyi yönetebiliriz. Aynı zamanda daha disiplinli olmak, döngüleri başarıyla tamamlamamıza yardımcı olabilir. Jüpiter ile kavuşum da olumlu etkiler taşır. Ancak aşırı iyimserlikten kaçınmalıyız, çünkü kötü sonuçlara yol açabilir. Bu etkiyi iyi yönetmek önemlidir.

Ay Tutulması ve Dolunay Burçlara Etkileri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.