Bol Eşyası Olanlar İçin Depolama Fikirleri

Bol Eşyası Olanlar İçin Depolama Fikirleri

Eşyaların, giysilerin ve özellikle takıların iyi organize edilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde istenilen her vakitte bulunamayarak bir köşede unutulabilirler. Eğer bolca giysisi, takısı ve diğer eşyaları bulunan bir kişi iseniz bütün bunları düzenlemenin ve depolamanın ne kadar zor olduğunu biliyor olmalısınız. Birkaç basit çözüm ile depo ve düzenleme şekillerinizi değiştirebilir ve bütün eşyalarınızın belli bir ahenk içerisinde bulunmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Farklı ürünler için farklı çözümler bulunduğundan öncelikle düzenlemek ve depolamak istediğiniz eşyaların niteliğini belirlemeli ve buna göre çözüm için harekete geçmelisiniz.

Takılar Ve Şallar İçin Askı

Çok fazla şal arasından hızlı seçim yapabilmenin tek yolu şalların bir yerde asılı durmasıdır. Odanızın bir kısmına, kapı arkasına ya da daha pratik olarak eğer mümkünse gardırobunuzun kapağına monte edeceğiniz bir askı yardımıyla şallarınızı tek tek asabilirsiniz. Böylece ütülerinin bozulmasına da engel olmuş olursunuz.

Aynı yöntem kolye ve bileklikler için de uygulanabilir. Takılar için farklı olarak uygulanabilecek bir diğer düzenleme yöntemi ise duvara veya dolap kenarına konulan vidalar veya askılıklardır. Bu şekilde kolyeleri de kolaylıkla depolayıp kullanmak mümkündür.

Çekmeceleri Organize Edin

Depolamanın önemli bir kısmı dolap ve çekmece gibi depolama alanlarının en yüksek verimle kullanılmasıdır. Bu nedenle çekmece düzenleyiciler ve dolap içerisinde birbirine eş kutular kullanmak faydalı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.