Bol Pantolon Modelleri

1.342
Bol Pantolon Modelleri

Bol pantolon modelleri bayanlar ve baylar arasında çok tercih edilen bir modeldir. Hem rahat olmak hem de şık gözükmek için tercih edilen bu modellerin birbirinden güzel birçok çeşidi vardır. Hem yazın hem de kışın rahatça kullanılabilen bu pantolonlar rahat şıklığın garantisini vermektedir. Özellikle yaz aylarında sıcaktan bunalan kişilerin rahat etmek için tercih ettiği bu pantolonlar birbirinden farklı renkleri ve modelleriyle her sene vitrinleri süslüyor.

Bol pantolonlarda Kumaş Seçimi

Bol pantolonlarda kumaş seçimi yaz ve kış aylarına göre değişiklik göstermektedir. Kış aylarında sıcak tutan kalın kumaşlar tercih edilir. Bu da kış ayında kullanılan pantolonların daha tok bir görünüme sahip olmasına neden olur. Bu kumaşlar kadife, kalın pamuklu kumaştır. Yaz aylarında kullanılan kumaşlar ise pantolonun salaş bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Yazın kullanılan kumaşlar genellikle ketendir. Keten yaz aylarında sıcak havadan bunalanlar için birebirdir.

Bol Pantolonla Rahatlığı Yakalayın

Giyilen bol paça pantolonlar yeni bir trend yaratmıştır. Rahatlığına düşkün hanımların tercih ettiği bu pantolonlar şile bezinden de yapılıyor. Şile bezi yaz aylarında sıcaklıktan korunmak için kullanılan bir kumaştır.

Bol Pantolonların Proporsiyona Faydaları

Bacaklarının ince ve uzun gözükmesini isteyen hanımların tercih ettiği bol pantolonlar yüksek topuklu ayakkabılarla kullanıldığında çok şık bir görüntü elde edilir. Bol paça pantolonlar kalın bacaklı hanımların ince bir görünüme sahip olmasını sağlar. Uzun topuklu ayakkabı giyip bol pantolonlarla ayakkabı saklandığında hem bacaklar uzun hem de ince gözükür.

Bol Pantolon Modelleri

Bol pantolon modelleri her renkte üretilir. Genellikle yaz aylarında kullanılan bol paça pantolonlar, pantolonun kumaşından yapılan bir kemerle kullanılır. Kış aylarında kullanılan bol paça pantolonlarda ise deri kemerler dikkat çekmektedir.
Bol paça pantolonlarda yaz aylarında çiçekli ve desenli kumaşlar kullanılırken kış aylarında deri ve kalın kumaş detaylı modeller kullanılır. Yalnızca deriden de yapılan bol pantolonlar vardır. Bu pantolonlar fiziğin kusurlarını gösterdiği için tercih edilirken dikkat edilmesi gerekmektedir. Bol pantolon modelleri her sene olduğu gibi bu sene de vitrinleri süsleyecek gibi duruyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.