Bu Hafta O Burçtakilere Bulaşmayın

28.664
Bu Hafta O Burçtakilere Bulaşmayın

Ay bugün (15 Ocak) 04:49′da boşluktan çıktı ve Koç burcuna geçiş yaptı. Ay’ın Balık burcundan Koç burcuna geçmesi ile enerjiler gözle görülür biçimde değişmeye başlar.

Enerjiniz yükselir, daha dinamik ve dışa dönük hissettiğiniz bir süreç başlar. Duygu dünyanız ve ruh haliniz de bu enerjiden etkilenerek tazelenir, yeni düşünceler fikirler ve hedeflerle dolu olursunuz. Sadece konuşmak değil, eyleme geçme zamanıdır Koç enerjisi. Cesaretle ve hevesle öne atılabilirsiniz.

ÖFKELENEBİLİRSİNİZ
Spor yapmak, rekabet etmek, karşı gelmek, cesaret göstermek istediğiniz konularda destek almak, liderlik yapmak, savaş sanatları ile ilgilenmek, askerlikle ilgili konulara eğilmek, fiziksel gücümüzü , kas gücümüzü artırmak, bir iş görüşmesinde dinamik ve canlı görünmek isterseniz bu konum sizin için çok uygundur. Ay Koç burcundayken atmosfere hız hakimdir. Herkesin içindeki çocuksu, atak, öfkeli, mücadeleci taraf açığa çıkar. Yollarda hızlı şoförlere karşı dikkatli olmalıyız, tartışmalar kolaylıkla alevlenebilir, insanlar risk almaya daha yatkın olur.

Dürtüsel ve ani kararlar alabilirsiniz. Spor yapmak, rekabet etmek, karşı gelmek, cesaret göstermek istediğiniz konularda destek almak, liderlik yapmak, savaş sanatları ile ilgilenmek, askerlikle ilgili konulara eğilmek, fiziksel gücümüzü , kas gücümüzü artırmak, bir iş görüşmesinde dinamik ve canlı görünmek isterseniz bu konum sizin için çok uygundur. Çabuk başlangıçlar, bitişler, hızlı geçişler, konudan konuya atlamalar, sabırsız, beklemeye tahammülü olmayan ve benlik duygusunun ön planda olduğu kişilerle karşılaşabiliriz.

İŞTE BAŞARILI OLABİLİRSİNİZ
Bugün Merkür Jüpiter olumlu görünümü ile tüm görüşmelerde, iş bağlantılarında, sözleşmelerde, yazışmalarda , yolculuk ve ticari ilişkilerde oldukça başarılı olabilirsiniz. Oldukça şanslı ve her açıdan kazançlı bir dönem yaşıyor olabilirsiniz. Fırsat kapılarını açabilecek perspektife ve zihinsel enerjiye sahip olacaksınız. Bilgi dağarcığınızı geliştirebilir ve öğrenme aşkınızı kullanarak eğitimlerden başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

BAŞKALARINI ETKİLEME ZAMANI
Bugün pozitif düşünmek, kendinizi bilgi ve becerileriniz konusunda geliştirmek, sevdiğiniz kitapları okumak, ulaşmak istediğiniz bilgilere erişmek, iletişim kurmak istediğiniz kişilere kolaylıkla ulaşmak bakımından oldukça yararlı bir gün. Bugün pozitif düşünmek, kendinizi bilgi ve becerileriniz konusunda geliştirmek, sevdiğiniz kitapları okumak, ulaşmak istediğiniz bilgilere erişmek, iletişim kurmak istediğiniz kişilere kolaylıkla ulaşmak bakımından oldukça yararlı bir gün. Başarılı iş görüşmeleri yapmak, öğrenci-öğretmen ilişkisinde olumlu bir diyalog, sınavlarda başarı kazanmak, tekliflere olumlu cevap almak, bilginizle başkalarını etkilemek için harika bir fırsat var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.