Kadınlar Duysun

Burçlar 16 Nisan Yeniay Etkileri – Özgürlüğün Ayak Sesleri

10.04.2018
74.348
Burçlar 16 Nisan Yeniay Etkileri – Özgürlüğün Ayak Sesleri

16 Nisan 2018 KOÇ Yeniayı saat 04:58 de Koç Burcu 26°’sinde gerçekleşiyor. Özgürlük duygusunun güçleneceği günlere hoş geldiniz. Yeni başlangıçlar için bitirmek zorunda olduklarımız, uğraşıp da sonuç alınamayanlar, verilen emeklerin karşılıksız kalan yanları ve beklentilerin yükseleceği önemli bir süreç.

16 Nisan Yeniayı Koç Burcun’da yükselirken şu an nerede bulunduğumuz ve aslında nerede olmak istediğimiz sorgulanıyor. Eş, aile, arkadaşlar, çocuklar, çevre, patron, çalışan ve akrabalar. İlişkilerdeki dengeler teraziye alınıyor. Gördüklerimiz ve görmek istediklerimiz arasındaki uçurum fark ediliyor. Yeniayın burçların aşk hayatına etkisi de bu yönde. Şu an ilişkinde bulunduğun noktadan ne derece memnunsun? Gerçekten isteyerek mi devam ediyorsun, yoksa bitirmek isteyip de bitiremiyor musun? Tüm cevapları içinde barındıran Koç Yeniayı burçlara önemli derecede farkındalık sağlıyor.

Yeniayda Burçlar biraz bencilce davranabilir. Daha doğrusu atılan adımlar diğerlerinin çıkarlarına uymadığında böyle düşünülebilir. Özgürleşmek ve bunun devamlılığını sağlamak oldukça zor görünse de, olmayanı devam ettirmekten iyidir diyerek yola çıkılması gerekiyor. Bu zamanda kontrolün yarısı burçlarda diğer yarısı ise tamamen yeniayda olacak. Tamamlanmayan süreçler, yarım kalan işler, ilişkiler ve defalarca tekrarlandığı halde ders alınmayan şeyler. Hepsinin sebebi geçmiş. Elden gidenlerin düşünülmediği ama gelecekte var olan günlerin bize verdiği huzurla, güvenle yola devam etme isteği doğuyor.

Yeniayda yapılması gereken şey en başta ruhsal dengeyi korumak olmalı. Tahammülün zorlandığı noktalar olacaktır. Kontrol dışı yaşanan gelişmelere hazır olunmalı. Özgürleşmek niyetiyle atılan her adımın risk içerdiğini bilerek hareket etmek ve kendine güvenmek çok önemli. Çalışma hayatında emek verilen konularla ilgili başarı elde etmek mümkün görünüyor. Aynı şekilde ilişkiler için de dönüm noktası sayılabilecek, yeni kararların alınacağı bir yeniay bizleri bekliyor. Gümbür gümbür gelen Koç Yeniayı etkisi tam 14 gün boyunca sürecek. En önemlisi kararlı olmak ve bu kararlılığı devam ettirmek. Önemsediğimiz şeylerin ve kişilerin sıralamasını iyi yapabilmek, affedeceğimiz noktaları doğru belirlemek gerekiyor. Öncesinde isteyip de yapamadığınız şeyleri bu zamanda yapmanın keyfini sürmeniz dileğiyle.

Burçlar 16 Nisan Yeniay Etkileri