Burçlar Ağustos 2020 Aylık Aşk Yorumları

44.092
Burçlar Ağustos 2020 Aylık Aşk Yorumları

5 Ağustos 2020 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak bu partneriniz ile iletişim kurarken zorluk yaşadığınız her ne varsa bunu düzgün bir şekilde düzeltebileceksiniz.

Kendinize olan güveniniz oldukça yüksek olacak ve bu zaman zaman ilişkide sorunlara yol açabilir ilişki içerisinde tek taraflı düşünmek aranızdaki bağın yıpranmasına neden olabilir. Bu yüzden olabildiğince hem kendiniz için hemde partneriniz için düşünmeye çalışmalısınız. İlişki tek sizin için var olmuyor bu yüzden kendi isteklerinizi ve beklentilerinizi biraz daha aza indirmeye çalışmalısınız.

15 Ağustos 2020 tarihinde Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlayacak tüm burçlar ilişkilerde biraz daha tehlikeli bir süre içerisine girebilir. Uranüs ani bitişlerin habercisidir, uzun zamandan beri çözemediğiniz sorunlar tekrar gün yüzüne çıkabilir ve artık yeter diyerek ayrılık karar alabilirsiniz.

Tahmin edemediğiniz veya ön göremediğiniz olayların içerisinde boğulmaktansa olayları biraz zamana bırakmayı tercih etmelisiniz. Birlikte olmak kadar ayrılıklar da ilişki içerisine dahildir bu yüzden ayrılıklardan korkmamalı yeni olayların başlaması için bitişlerin olması gerektiğini kabullenmelisiniz.

Burcunuza Özel Ağustos 2020 Aşk Yorumları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.