Kadınlar Duysun

Burçlar Kasım 2018 Aşk Yorumları

28.10.2018
79.651
Burçlar Kasım 2018 Aşk Yorumları

Bu ay burçların aşk yaşantılarında bir takım çelişkiler, arayışlar ve hareketlilik söz konusu. Kendilerini ve isteklerini sorgulayarak daha kontrollü yaklaşımlarda bulunmaları gerekiyor. Tüm sorunlara rağmen aşkın en derinden yaşanacağı, ayrılıkların ise akıllı adımlar atıldığı takdirde uzun sürmeyeceği bir döneme giriliyor.

Koç Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

KOÇ Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde hayata dair bakış açısında değişimler meydana geliyor. Kişilerden ve hayattan beklentilerin kısa süre içerisinde değişecek. Ama bu süreçte karşındakilerin de seninle aynı duyguları paylaşıp paylaşmadığına bağlı kırılma noktaları yaşanabilir. Düşünmeye başlayacağın ilk şeylerden biri aslında nasıl bir ilişki istiyor olduğun olacak. Bu düşüncenin sonucuna göre ilişkinde revizyona gitme talebinde bulunacak ya da sona erdirmeye yöneleceksin. İlişkiden aldığın tatmini ölçüp biçerek bir karara varacaksın. Evli Koç Burcu Kasım 2018’de eşiyle beraber daha az vakit geçirmeye yönelerek kendine daha fazla hareket ve düşünme alanı yaratmaya çalışacak. Ancak bu süreç fazla sürmeden hayatında gerçekleşen bir takım sorunlar onu ailesini yeniden bir araya getirme çabasına sürükleyerek bu uzaklığa bir son vermesini sağlayacak.

Boğa Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

BOĞA Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde maddi sıkıntılar rol oynuyor. İş seyahatleri partnerinle olan ilişkinde bir takım uzaklıklar yaşanmasına neden olabilir. Normalde araya mesafelerin girmesinin ilişkisine zarar vermesine izin vermemene rağmen şu sıralar biraz uzak kalmaya ihtiyacın var. Ancak bir süre sonra içinde alevlenen kaybetme korkusu ile ilişkine daha sıkı sarılmaya başlayacak hatta belki ilişkiyi evliliğe doğru götüreceksin. Evli Boğa Burcu Kasım 2018’de ekonomik açıdan daha iyi durumlara gelmek isteyen eşinin taleplerini göz önüne almaya başlamalı. Bu noktada aslında eşin daha gerçekçi bir tutum izlerken sen kendini biraz daha geri planda tutacak ve anlamak yerine uzak durmaya yöneldiğin taktirde aranızda çok ciddi problemler çıkması olası. Hali hazırda ciddi bir ilişkisi olmayan Boğa Burcu Kasım 2018’de kısa vadeli ilişkilerle biraz eğlenmek isteyebilir.

İkizler Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

İKİZLER Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde yeni ihtimaller ve hareketlilik var. Halihazırda bir ilişkin yoksa eğlenceli halinden taviz vermeden aslında uzun vadeli bir partner arayışındasın ve kimseciklere de durumu çaktırmamaya çalışıyorsun. Lakin bazen eğlencenin dozunu kaçırıyor ve amacından saparak kısa süreli ve günlük ilişkiler yaşıyorsun. Ama yine de halinden memnunsun. Çevrende senin dışarı yansıttığın haline göre taliplerin var; şıpsevdi tavırlar sergilediğinde günlük ilişkiler yaşayacağın kişilerle karşılaşıyorsun, biraz ağırdan almaya başladığında ise kalbinde kıvılcımlar yakacak kişiyle karşılaşacaksın. Evli İkizler Burcu Kasım 2018’de ise heyecan dorukta. Beraber yeni yerler ve kişiler keşfediyorsunuz. Şu sıralar eşinle aranızda deyim yerindeyse sadece minik bir hava boşluğu var. Bu coşku daha bir süre devam edecek. Tabi bu arada yapacağınız en ufak bir ters hareket ya da söyleyeceğiniz söz bu büyüyü kısa bir süreliğine bozabilir, aman dikkat!

Yengeç Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

YENGEÇ Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde biraz kontrol edilmesi gereken zincirinden boşalmış tutkular söz konusu. Henüz bir ilişkin yoksa ayın 16’sına kadar sürecek olan Venüs gerilemesi nedeniyle biraz kendini ve çevreni sorgulayacaksın. Yeni bir ilişkiye başlamaya kendini çok hazır hissediyorsun. Ancak sırf yalnız kalmayayım diye de öylesine bir ilişkiye başlamak istemiyorsun, tutkulu, derin ve öncekilerden çok farklı biri olmalı. İlişkisi olan ve evli Yengeçler tatmin konusunda biraz bencil davranabilir. Partnerinle ya da eşinle aranda bir denge oluşturmaya çalışmalısın. 23 Kasımda İkizler burcunda çıkacak Dolunay ise pek çok burç gibi senin burcun için de dikkatli olman gereken etkiler yaratacak. Kontrolünü kaybetme sınırlarında gidip gelebilirsin. Bu nedenle nasıl insanlar olduklarından tam olarak emin olmadığın kişilerle özelini paylaşmamaya, olumsuz düşünmemeye, rutin sağlık kontrollerini unutmamaya gayret edin.

Aslan Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

ASLAN Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde yeni ufuklar, tanışmalar ve hareket var. İlişkin yoksa aslında kendini yalnız hissetmeyeceksin çünkü ufak seyahatler yapacak, farklı insanlarla tanışacaksın. Bu tanışıklıklar sırasında paylaşımlarını biraz kontrol etmelisin. Bu arada biraz geçmişe bakış atacak, hafiften nostaljik duygular yaşayacaksın. İlişkisi olan ve ya evli Aslanlar Kasım ayında partnerleri/ eşleriyle aralarında birbirleri üzerinde galibiyet kurmak gibi entrikalı duygulardan uzak olacaklar. Bu sayede ilişkilerinde kaliteli ve tatminkâr paylaşımlar olacak ve ikiniz de ilişkinize sıkı sıkıya sarılacaksınız. Ancak 23 Kasımdaki Dolunay ilişkindeki uyumun çok ince bir ipe dönüşmesine neden olabilir. Zira senin ya da karşı tarafın yapacağı en ufak bir olumsuz hareket ya da söyleyeceği ters bir şey bir anda o mutluluk tablosundaki sarılan çiftin arasına bir kilometre mesafe koyabilir.

Başak Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

BAŞAK Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde keşifler ve yüzleşmeler olası. 8 Kasım-2 Aralık arasında Akrep Burcuna doğru ilerleyen Venüs, Başak burcunda bir takım ilkel güdülerin ön plana çıkmasına neden olacak. Duygusal tatminden daha çok bedensel tutkularını ön plana çıkaracaksın. Beklentilerin artacak, sahiplenici yanın, kıskançlıkların her zamankinden daha güçlü olacak. Bu süreçte çılgınlar gibi vahşi bir aşk yaşayacaksın. Ancak ilişkisi olan ya da evli Başaklar ilişkileriyle ilgili biraz düşünmeliler; acaba pek çok konuda partnerleriyle aynı fikirde olmayabilirler mi? Çünkü 16 Kasım-1 Ocak arasında Mars’ın Balık burcuna yönelmesiyle, aynı telden çalmıyorsanız şayet ciddi sıkıntılar baş gösterecek demektir. Eğer ilişkinin sürmesini istiyorsan partnerinin senin sinirlerini bozan hareketlerini ve söylemlerini sakin ve hatta biraz şaka yollu anlatmaya çalışmalısın.

Terazi Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

TERAZİ Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde güzel tınılar yükseliyor. Mars’ın Aslan burcundaki etkileri hala devam ederken sen de olumlu duygularla hareket edeceksin. Lakin bu etkiler Venüs ile ara ara sert çıkışlar oluşturabilir; bu anlarda da cinsellik maceralarının inişli çıkışlı hallerini yaşayabilirsin. Ancak yine de bu durum senin keyfini bozmaya yetmeyecek. 16 Kasımda Mars’ın Balık burcuna geçişi sende bir yorgunluk yaratabilir. Bu geçiş sırasında ilişkisi olan ya da evli Teraziler partnerleri/eşleriyle maddi konularda tartışmalar yaşayabilirler. Bu tartışmalar birbirinize karşı saygı ve sevgi bağlarında küçük çatlaklar meydana getirmeden önce en azından sen biraz alttan alma yoluna gitmeye çalışmalısın. 23 Kasımdaki Dolunay sırasında Merkür’ün etkileri azalmaya başlayacak ve bu süreçte sen kendi içindeki yapamam dediklerine el atmaya başlayacak, eksik bıraktıklarını tamamlayacaksın. İlişkinde çok uyumlu ve yerinde sürprizler gerçekleşecek.

Akrep Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

AKREP Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde uyuşmazlıklar, belirsizlikler ve biraz da huzursuzluk yaşayacaksın. Aslında biraz gerçekçi düşünmelisin; yıllardır ite kaka bir şekilde sürdürdüğün ilişki için kendini daha fazla yıpratmaya değer mi? Artık birbirinizi özgür bırakın ve hayatlarınıza ayrı ayrı devam edin. 2 Kasımda karşıt burcun Boğa’da oluşan Dolunay ilişkini geri dönüşü olmayacak bir şekilde etkileyebilir. 16 Kasım-1 Ocak arasında Mars’ın Balık üzerine yönelmesiyle içindeki o seni dürtükleyerek huzursuz eden şeyler de yavaş yavaş kaybolacak. Zira bu dönemde hala devam ettirdiğin bir ilişkin ya da evliliğin varsa daha sakin, uyumlu ve nazik bir şekilde sürecek. Ciddi bir ilişkin yoksa eğer aslında çok da umursamıyorsun çünkü aklında birileri var ve biraz arada kalmış gibisin. Aradığının mantıklı bir seçim mi yoksa heyecanlı bir tutku mu olduğundan pek emin değilsin. Ama kısa sürede içlerinden birine yöneleceksin.

Yay Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

YAY Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde hayatta da aşkta da pek çok şeyi daha derinden yaşayacak ve hissedeceksiniz. Dışarıya karşı taktığın masken aslında bir göstermelikten daha fazla şey ifade ediyor senin için, o aslında senin zırhın. Ancak bu maskenin arkasında kendini güvende hissederken karşındakinin seninle ilgili fikirlerinin de aslında çarpık olup olmadığını düşünmelisin. Evet, ondan hoşlanıyorsun ama acaba o gerçek senden mi hoşlanıyor yoksa dışarı gösterdiğin halinden mi? Bu noktada durmalısın ve kendini sorgulamaya başlamalısın, gerçekten o maskenin arkasında güvende misin? Yoksa sadece gerçekten gelecek vadeden birine karşı saçmalıyor musun? Kasımın 7’sinde Akrep Burcuna doğan Yeniay seni bu maskeyi takınmaya yöneltmiş olabilir ancak ilerleyen günlerde Jüpiter’in burcundaki artmaya başlayan etkisi seni daha gerçek, şanslı ve mutlu yapacak. Evli Yaylar 22 Kasımdan sonra burçlarında ilerleyen Güneş’in etkisiyle partnerleriyle olan ilişkilerinde güzel gelişmeler yaşayacak.

Oğlak Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

OĞLAK Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde hareketler yerini düşüncelere bırakacak. Pek çok konudaki inatçı hallerini biraz yumuşatmalı ve iç sesinden ziyade partnerinin/eşinin sözlerini dinlemeye başlamalısın. Çünkü 2 Kasımda Boğa Burcuna sirayet eden Dolunay senin normaldeki haline biraz daha huzursuzluk katacak. Bu noktada kendini haklı görmen sorunları çözmeye yetmeyecek çünkü karşı tarafın da kendini haklı gördüğü noktalar var, uzlaşmaya varmalısınız. 8 Kasım-2 Aralık arasında Plüton ile doğru bir açıya yerleşecek olan Venüs içindeki zıt giden seslerin sakinleşmesini sağlayacak. Bu süreçte Mars ve Güneş de ilişkinizin cinsel doyumuna katkıda bulunacak. Henüz bir ilişkisi olmayan Oğlak ise Kasım ayında biraz gizemli bir portre çiziyor. Bu tavrı da doğal olarak çevresinde kendisiyle ilgilenen kişilerin belirmesine ön ayak oluyor. Elbette ki yalnız kalmak istiyorsan bu senin seçimin fakat istemiyorsan da fazla nazın âşıklarını usandırmasına izin vermemelisin.

Kova Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

KOVA Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde hassasiyetler silsilesi dikkate alınmayı bekliyor olacak. Sorunları önemsemen ve yapıcı yaklaşımlarda bulunman gerekiyor. Çünkü eşinin senden beklediği tam olarak bu ve eşin de kendi içinde bir kırılma noktasında olabilir. Bu ince ipin kopmaması için biraz da senin emek vermen lazım. 16 Kasım-2 Aralık arasında Terazi Burcunda gezinen Venüs sizi biraz daha anlayışlı ve uzlaşmacı biri haline getirecek. Partneriniz ya da eşinize daha duygusal ve huzurlu bir şekilde yaklaşacaksınız. İlişkisi olmayan Kovalar yaptığı küçük geziler ve arkadaş buluşmalarıyla biraz kafa dağıtmaya ve eğlenmeye çıkıyor ancak bu süreçte Venüs’ün de etkisiyle birden onu duvara toslatacak kişiyle karşılaşabilir. Ancak sabırsız olmadan ve aşkın derin labirentlerine haritasız dalmadan önce biraz sakinleşmen gerekiyor. Çünkü her şeyden önce karşındakini biraz tanımalı ve 23 Kasımdaki Dolunay’ın olası etkilerini küçümsememelisin.

Balık Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

BALIK Burcu aşk hayatında Kasım 2018 tarihinde hız ve sabır arasında çatışmalar yaşanacak. Her ne kadar doğru bir açıyla burcuna göz kırpan Jüpiter pek çok konuda olduğu gibi aşkta da şansını açacak olsa da bu pek uzun vadeli bir açılma olmayabilir. Bir nefeste başlayıp biten ilişkiler ardı ardına arkanda dizilmeye başladığında biraz oturup düşünmeye başlamalısın; sen aslında ne istiyorsun? Sürekli kendinden bir şeyleri feda edip duran tarafta yer almaktan artık sıkılmış olman gayet anlaşılabilir ancak bunun asıl suçlusunun da kendin olduğunu anlamanın vakti geldi. Çünkü Yengeç-Oğlak burç düzlemindeki Ay Düğümüne kadar geçen süreçte kendini yalnız hissettin ve karşına çıkan herkese sırayla kalbini açmaya çalıştın, ilişki bittiğinde ise sadece karşı tarafları suçlamaya yöneldin. Artık karşımdaki vereceğim emekleri hak ediyor mu diye düşünme sırasıdır. Evli Balıklar ilişkilerini monotonluktan kurtarmaya yönelik çalışmalar yapacak ve Yay Burcuna yönelen Güneş de onlara bu konuda büyük bir ışık tutacak.