Kadınlar Duysun

Burçlar Temmuz 2020 Aylık Aşk Yorumları

28.06.2020
45.634
Burçlar Temmuz 2020 Aylık Aşk Yorumları

8 Temmuz 2020 tarihinde Merkür gezegeni Mars gezgenine kare açı yapacak bu gökyüzü hareketi ilişkiler içerisinde yer alan dinamikleri değiştirebilir. İlişkiye yön veren ve vermeyen kişilerin rolleri değişebilir. Eşinizle veya sevgilinizle aranızda gergin zamanlar yaşamamak için biraz daha empati kurarak ve sakin bir şekilde yaklaşmaya çalışmalısınız.

12 Temmuz 2020 tarihinde Merkür Yengeç burcunda retro hareketine başlayacak. Partneriniz ile aranızda iletişim sıkıntısı yaşamamak için birbirinizle açık bir şekilde konuşmaya çalışmalısınız. Birbirinizin arkasından gizli saklı iş çevirmemeye çalışmalısınız.

14 Temmuz 2020 tarihinde Mars gezegeni Chiron kuyruklu yıldızı ile birleşiyor. 9 derecede gerçekleşecek olan bu birleşim sayesinde ilişki içerisinde yer alan sorunları yavaş yavaş halldebileceksiniz. İlişkinize üçüncü bir kişiyi dahil etmemeniz gerektiğini anlayacaksınız. Farkındalığınız artacağı için bu ay içerisinde ilişkide köklü bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bu değişiklik size ve partnerinize oldukça iyi gelecek ve evli değilseniz evlilik planları içerisine girebilirsiniz.

27 Temmuz 2020 tarihinde aşk gezeni olan Venüs Neptün gezegenine kare açı yapacak ve gergin konular ortaya çıkabilir. Geçmişte sizden gizlenen veya sizin partnerinizden gizlemiş olduğunuz konular ortaya çıkabilir ve bu yüzden problem yaşayabilirsiniz. Gizlediğiniz her ne varsa ortaya çıkmadan önce açık bir şekilde anlatmak en iyisi olacaktır.

İlginizi Çekebilir ➔  Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.