Kadınlar Duysun

Burcunuz Kilo Almanızı Tetikliyor. Hangi Burçlar Kilo Almaya Yatkın?

04.12.2020
382
Burcunuz Kilo Almanızı Tetikliyor. Hangi Burçlar Kilo Almaya Yatkın?

Astroloji Hayatımızda Bir Çok Alanda Yaşantımızı Etkiliyor. Peki Beslenme Alışkanlıklarımızda da Da Astrolojinin Etkisi Olduğunu Biliyor Muydunuz? Dünya ‘Da Bir Çok İnsanın Kilo Alma Ve Kilo Verme Açısından Ciddi Problemleri Var. Ancak Orana Vuracak Olursak Kilo Vermek İsteyen İnsan Sayısı Kilo Almak İsteyen İnsan Sayısından Bir Hayli Fazla. Genetik Yapımız, Beslenme Şeklimiz, Yaşam Kalitemiz Gibi Etkenler Kilo Alı Vermemizi Doğrudan Etkileyen Etmenlerken Burcumuzda Yine Kilo Alıp Vermemizi Etkileyen Dolaylı Etmenlerden Biri.

Taşıdığımız Burca Göre Beslenme Alışkanlıklarımız, Sevdiğimiz Yiyecek Ve İçecekler Kilo Almamızı Etkiliyor. Yeni Dönemde Rövaşta Olan Burçlara Göre Diyet Listesi Belirleme Akımı Doğruluk Kazanıyor. Bu Akıma Göre Diyet Listelerinde Bazı Burçlara Bazı Yiyecekler Özellikle Önerilirken Bazı Yiyecekler Asla Önerilmiyor. Örneğin Koç Burcuna Migreni Tetikleyici Çikolata Ya Da Fazla Kahve Tüketimi Önerilmezken Boğa Burçlarında Troid Riskine Karşılık Kuşburnu, Adaçayı Tüketimi Öneriliyor.

Kilo Almaya Mailli Olan Burçları İnceleyeck Olursak Hepinizin Bildiği Gibi Listenin En Başında Boğa Burçları Geliyor. Boğa Burçları Kilo Almamak İçin Karbonhidrat Tüketiminden Kaçınmalı Ve Bol Bol Su İçmeli. İkinci Sırada İse Tatlı Ve Ekmek Ürünlerine Karşı Özel İlgileri Olan Başak Burçları Geliyor. Kilo Vermek İçin Çikolata Ve Tatlı Tüketimlerine Bir Son Verip Tükettikleri Ekmeklerin Cinslerini Değiştirmeliler. Ve Son Olarak Terazi Burcu Da Metebolizması Ağır Çalıştığı İçin Çabuk Kilo Alan Burçlar Arasında Yer Alıyor.

Hangi Burçlar Kilo Almaya Yatkın

Hangi Yiyecek Hangi Burca Kilo Aldırıyor?

Balık Burçları Karbonhidrat Ağırlıklı Gıda Tüketiminden Ve Hamur İşlerinden Uzak Durmalı. Koç Burçları İse Diyetlerini Bozmaya Niyetli İseler Bol Karbonhidratlı Ve Yağlı Yiyeceklere Yöneliyor. Buna Dur Demeliler. Yengeç Burcu İse Diyet Esnasında Sütlü Tatlılar Ve Dondurmadan Uzak Durmalılar. Aslan Burçlarının İse Kızartılmış Sosis, Patates Gibi Ürünlerden Uzak Durması Gerekmektedir. Başak Burçlarına İse Kebap, Lahmacun Ve Dürüm Gibi Hazır Gıdalardan Uzak Durmalarını Öneriyoruz. Terazilere İse Akın Akın Kilo Aldıran Gıdalar Patates Ve Peynir. Akrep Ve Kova Burçları İse Fast Food Yiyeceklerle Aralarına Mesafe Koymalılar. Yay Burçları İçin İse Makarna Kesinlikle Diyet Düşmanı. Oğlak Burçlarının Pankek, Bisküvi Gibi Ürünlerden Uzak Durması Gerekirken Balık Burçları İçin İse Şekerleme Ürünleri Risk Oluşturuyor.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.