Büyük beden tesettür gelinlik modelleri 2017

Büyük beden tesettür gelinlik modelleri 2017

Büyük beden tesettür gelinlik modelleri 2017

Tesettürlü kadınlar için günümüzde pek çok gelinlik mevcut bulunmaktadır. Balık model gibi modeller daha çok fiziğine güvenen kadınlar için uygun olmakla birlikte büyük beden giyinen tesettürlü kadınlar için de büyük beden tesettür gelinlik modelleri 2017 tasarımları bulunmaktadır. Tesettürlü kadınlara da oldukça hitap eden modeller bulunan gelinliklerde dantelli, taşlı, incili gibi her zevke uygun gelinlikler, gelinlerin hayallerindeki görünüme ulaşmasını sağlamaktadır.

Büyük beden tesettür prenses gelinlik modelleri:

Gelinlik seçimi yapılırken vücut tipi göz önünde bulundurulması gereken noktaların başında yer almaktadır. Özellikle basen bölgesinde fazlalık olduğunu düşünen kadınların balık veya diğer dar gelinliklerden ziyade prenses tipi gelinlik modellerini tercih etmesi daha kusursuz bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Bunun dışında üst bedenini ön plana çıkarmak isteyen tesettürlü kadınlar için de prenses gelinlikler ideal bir seçim olacaktır.

Büyük beden tesettür taşlı gelinlik modelleri:

Sade görünümden uzak gösterişli bir gelinliğe sahip olmak isteyen kadınlar için taşlı gelinlikler uygun olacaktır. Özellikle yaka, eşarp ve göğüs kısımlarında tercih edilen taşlar şık bir görünüm yaratmaktadır. Taşlı gelinliklerin yanı sıra büyük bedenlerde kullanılan inci ve dantel detayları da tesettürlü kadınlar tarafından sık kullanılmaktadır. Gelen davetlilerin hafızalarından silinmeyecek bir görünüme kavuşabileceğiniz 2017 taşlı gelinlik modelleri ile dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Büyük beden tesettür gelinlikler bunlarla sınırlı kalmayıp geniş ürün seçeneklerine sahiptir; her zevke ve bütçeye hitap edebilmektedir.

Büyük beden tesettür gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.