Kadınlar Duysun

Chiron’un Muhteşem Dönüşü! Chiron 2026’ya Kadar Koç Burcunda

19.02.2019
571.405

18 Şubat 2019’da Chiron Koç Burcuna girdi ve 2026 tarihine kadar burada kalacak. Chiron bir gezegendir ve rengarenk geçişlere sahiptir. Sıra dışı özellikleriyle bulunduğu eve göre enerji yayar. Uranüs ve Satürn gezegenleri arasında olması sebebiyle hem maddi hem manevi anlamda köprü görevi görür. Astroloji, Chironun dönüşerek büyük içsel travmaları şifa haline getirilebileceğini işaret eder. Bu anlamda birçok sorunun anahtarı niteliğindedir.

Chiron’un Muhteşem Dönüşü! Chiron 2026’ya Kadar Koç Burcunda

Chiron Koç Burcundayken 4. eve denk geliyor ve buna göre biz olmak adına önemli deneyimlere yol açıyor. Kendimizi bir süre yeni mücadelelerde, rekabet içeren durumlarda ve yaralarımızı kanatan noktalarda bulabiliriz.

Chironun burçlara etkisi başladı. Yeni duygusal arınmalarla birlikte geçişlere hazır olun! İkili ilişkilerde ve iletişimde motivasyon yükseliyor. Bilinmez yerlerden gelen iç sesler, kendimiz olmak için bize verilen cesaret ve bununla birlikte gelen sıyrılışlar. Yani dibe inişlerle birlikte önemli yükselişler geliyor.

Chiron Koç Burcunda ve tüm kozmik enerjiyi içinde barındırıyor. Zor deneyimlere bile güvenle bakmaya başlıyoruz. Kendimizi iyileştirmenin yolunun önce başkalarını iyileştirmek olduğunu anlayacağımız önemli bir süreç. Bir nevi ayna olmak, kendine ait olan her şeyin ve gücün yansıması gibi. En zor yüzleşmeler, acılar ve zorluklardan sonra oluşan farkındalık, yaşamın bize samimiyetle kucak açmasıyla birlikte hayalini kurduğumuz her şeye olanak verecek nitelikte.

Chiron’un Burçlara Etkileri

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.