Desenli Elbise Modelleri

1.533
Desenli Elbise Modelleri

Desenli Elbise Modelleri

Yaz aylarında elbise kullanmak hem rahat hem de pratik bir seçenektir. Farklı kalıplarda aradığınız modeli bulabileceğiniz gibi zevklerinize göre de seçim yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz modeller için desenli elbise modelleri ve tasarımlarına yer verebilirsiniz. Farklı kumaşlardan yararlandığınızda kullanacağınız yere göre uygun modeller oluşturabilirsiniz. Desenli tasarımlar denildiğinde akla ilk gelen kumaş türü şifonlardır. Yazın en sevilen kumaşlardan olmasının yanı sıra serin tutması nedeni ile şifon kumaşlar uygun bir seçim olabilir. Aynı zamanda desenli modellerin hazırlanmış olması kullanım yerine göre hem abiye olarak hem de günlük olarak kullanabileceğiniz bir elbise seçmenizi sağlar.

Şifon ve desenli elbise modelleri için kısa ya da uzun etek boylarından yararlanabilirsiniz. Desenli bir seçim yapmak istediğinizde farklı temalardan yararlanabilirsiniz. Örneğin çiçek desenleri hem mevsime uygun olduğu için hem de şık durduğu için kullanılan modellerin başında yer alıyor. Karışık renklerden yararlanabileceğiniz gibi tek renk çiçek desenleri de kullanabilirsiniz. Bu sayede şık bir seçim yapabilirsiniz.

Şifon kumaşlar özellikle uzun elbiselere yakıştığı için ideal olabilir. Ancak kalem elbise ya da mini elbiseler kullanmak istiyorsanız farklı kumaş türlerinden yararlanabilirsiniz. Pamuklu viskon karışımlı kumaşlar ya da krep kumaşlar da kullanabilirsiniz. Bu tarz modeller için hazırlanan desenli elbise modelleri için geometrik çizgilerden yararlanabilirsiniz. Geometrik desenler aynı zamanda fazla kiloları saklamak için de uygun bir seçim olabilir.

2017 Desenli Elbise Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.