Kadınlar Duysun

Dietto

02.01.2018
854
Dietto

Dietto ve deazpack diyet ürünleri birleşerek, güçlerini ikiye katladılar. Kilo vermeyi sağlayan ürün, tekrar kilo almanızı engeller. Verdiğiniz kilolar, fazlası ile geri dönmez. Yüksek oranda lif içeren dezpack dietto, uzun sürede lifler sayesinde midede kaldığı için tokluk hissi verir.

Dietto Diyet Setleri

İlaç değil gıda takviyesi olan dietto, kullanımı iki evreden oluşur. Bunlardan birinci başlangıç evresidir ve amaç vücudu alıştırmaktır. İkincisi ise devam evresidir ve asıl kilo verme sürecidir. 16 günlük ve 30 günlük setler halinde satılan dezpack dietto, başlangıç kürünü kullanıp ara vermeden kilo vermeye devam etmek isteyenler için bir de 14 günlük devam kürü halinde satış paketleri halinde satılır.
16 günlük kürler, 2 günlük başlangıç ve 14 günlük devam kürlerinden oluşurken, 30 günlük kürler, yine 2 günlük başlangıç kürü ve bu sefer 28 günlük devam küründen oluşur.

Dietto Başlangıç Kürü ve Kullanımı

İki farklı set halinde satılan dezpack dietto, vücudu alıştırmak ve hazırlamak için oluşturduğu başlangıç kürü her iki sette de 2 günlük uygulamadır. Başlangıç kürü günde 5 defa üçer saat ara ile 200 ml yağsız veya yarım yağlı süte (yoğurtta olabilir) katılıp, karıştırılarak içilmeli ya da yenilmelidir. Başlangıç ürünleri süt ya da yoğurtla tüketildiği zaman vücuda 226 kalori kazandırıyor. Her öğünün 226 kalori olduğu düşünülürse, 5 öğün 1130 kalori demek olur ki bu da bir insanın günlük ihtiyaç duyduğu kaloriye eşit oluyor. Vücudun günlük mineralden vitamine, proteine kadar tüm ihtiyaçlarını dezpack dietto ile sağlıyor.

Dietto Devam Kürü ve Kullanımı

14 günlük ve 28 günlük dietto devam kürlerine, 2 günlük başlangıç küründen sonra hiç ara verilmeden devam edilmesi gerekir. Devam kürüne sabah kahvaltısı yapıldıktan 5 saat sonra başlanır ve 5 saat ara ile öğün olarak tüketilir. Dezpack tüketimi sırasında açlık hissetmeniz durumunda ara öğünler yapabilirsiniz. Ara öğünlerde tuz katılmadan ve çok az yağ ile yeşillikler tüketilebileceği gibi; kalori bulunmayan su, soda gibi soğuk içecekleri ve şekersiz olarak çay, kahve sıcak içecekleri tüketebilirsiniz.
Dezpack devam kürlerini ana öğün olarak tüketeceğiniz için, başlangıç kürü gibi süt ya da yoğurt ile tüketebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken tüketimde kullanılacak ürünün az yağlı ya da yağsız olmasıdır. Kürün tüketimi, 300 ml süt ya da yoğurt içerisine karıştırılarak yapılmalıdır. Böylece bir öğünde 204 kalori alarak, vücudun günlük kalori ihtiyacı ve tüm besin ihtiyaçları karşılanmış olur.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.