Diz Altı Elbise Modelleri

2.668
Diz Altı Elbise Modelleri

Diz Altı Elbise Modelleri

Eğer büyük beden kullanıyorsanız tercih edebileceğiniz kıyafetler için diz altı elbise modelleri kullanmanız gerekir. Çok uzun ya da çok kısa elbise modelleri özellikle basen genişliğini daha belirgin hale getirdiği için büyük beden kullanan bayanlar için sorun oluşturabilir. Bunun yerine kullanabileceğiniz diz altı elbiseler hem boyunuzu kesmeyecek hem de sizi daha ince gösterecektir. Bu nedenle dolabınızda bulunması gereken kıyafetler arasına koyabilirsiniz. Kullanabileceğiniz model ve desen seçiminde ise zevklerinizi ön plana almanızda yarar var.

Diz altı elbise modelleri için kullanılan modellerde tek renk modeller her zaman giyebileceğiniz modellerdir. İsterseniz pastel tonlarda isterseniz da koyu tonlarda bir kıyafet hem özel günler için hem de iş hayatı için uygun olabilir. Bu tarz modellerde kalem elbiseleri de kullanarak şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Eğer daha rahat bir kesimden yararlanmak istiyorsanız kiloş etekli modeller kullanın. Kiloş etek kesimi basenleri gizlemek için de ideal bir çözüm olabilir.

Özel gecelerde kullanabileceğiniz bir elbise için de diz altı elbise modelleri ve tasarımlarını kullanabilirsiniz. Bu tarz modeller için hazırlana abiye elbiselerde dantel ve pul kaplama modelleri kullanabilir ya da şifon kumaş tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Bedeninizi daha ince ve zarif göstermek için asimetrik kesimlerden de yararlanabilirsiniz. Abiye kullanırken saç modelinizi, makyajınızı da ekleyerek hem yüzün hem de vücudun daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz.

2017 Diz Altı Elbise Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.