Doğal Görünen Makyaj Nasıl Yapılır

38.763
Doğal Görünen Makyaj Nasıl Yapılır

Doğal görünen makyaj 2015 bahar ve yazının moda makyajdır. Yok gibi makyaj doğal ama kusurları örten bir makyaj yöntemidir. Varla yok arasında sade ve şık bir makyaj yöntemi yüzünüzdeki sevdiğiniz bölgeleri göz önü çıkartarak sevmediğiniz gölgeleri gizleyebilirsiniz. biz kadınların yüzüme hiç bir şey sürmek istemeyiz çok kimyasal içeren ürünlerden uzak durmak isteriz . Çünkü kimyasal içeren ürünler kullandığımızda bir şey olmadığını sansakta zamanla yüzümüzde ciddi sorunlar çıkabilir. Bu devrede doğal görünen ve duru, sade makyaj bir adım öne çıkıyor.

Doğal görünümlü makyaj nasıl olur işte size tüyolar.

İlk önce yüzümüzün tertemiz ve gözeneksiz olmasına dikkat etmeliyiz. Yüzümüzü makyaja hazırladıktan sonra nemlendirmek. Nemlendirince makyaj bazı kullanmanızı tavsiye ederim. makyaj bazı içindeki silikon maddeleri olduğu için çizgi görünümü yok eder pürüzsüzleştirir. Üçüncü adım yüzünüze en uygun fonöteni seçmeliyiz bu daha doğal görünmesini sağlar. fondönetini seçerken kremsi bir yapısı olmasın dikkat edin, kremsi fondötenler cildi nemlendirir . Göz altı morlukları kapatmak için pigmet açısından zengin kapatıcılar kullanılmalıdır. Renk farklılıklarını önlemek için boynunuza ve dekoltenize fondönten sürün. Toz allık yerine kremsi allıkları tercih edin bu daha doğal görünmenizi sağlar. Yazın güneş ten rengimizi değiştirir. Brozlaşan cilde daha koyu allık gerekir eğer açık tenliyseniz pembe ve gül kurusu renkte allık kullanmak daha doğrudur. Allık sadece renk vermek için gereklidir o yüzden az kullanmalıyız. Ayliner sürmeye gerek yok kirpiklerinize gerekiyor önce kıvırın sonra bir kat rimel sürün. Kaşlarınızın boşluklarını doldurmak için kalem yerine kaş farı kullanın. Doğal dudaklar için ten rengi ruj kullanın, ruju sürdükten sonra aynı renk parlatıcı sürün. Işte bu kadar basit

Doğal görünümlü makyaj sizi daha genç da taze bir görünüm sunar. ilk bahar ayların de en pöpüler olan makyajdır. Podyumalarda da çıkan mankenlerde de en çok doğal görünümlü makyaj kullanılmıştır. Bu sene doğal görünmek moda onlarca makyaj ürünleri kullanarak yüzümüzü kullanmaya son. Doğal görünmek sizin ellinizde.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.