Drapeli Elbise Modelleri

1.335
Drapeli Elbise Modelleri

Drapeli Elbise Modelleri

Geçmişten günümüze en çok kullanılan detayların başında yer alan drapeli elbise modelleri bazen de hayat kurtarıcı olabilir. Farklı zamanlar için ideal bir seçim olmasının yanı sıra her zaman kullanabileceğiniz tasarımların bulunması ve modasının geçmemesi de kullanım alanını genişletmenize imkan tanıyacaktır. Drapeli modellerde kullanılan tasarımlar gece ya da gündüz olarak farklı modeller sunabiliyor. Gündüz için hazırlanan elbise modelleri çiçek desenleri, şifon kumaşları ve hareketli görüntüsü ile çok zarif ve şık bir duruş sergiliyor. Bu tarz modellerde özellikle diz üstü modeller kullanarak güne şık başlamanız da mümkün.

Gece için kullanacağınız modellerde ise tek omuzlu ya da askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Tek bir noktadan başlayan drapeli elbise modelleri size son derece şık bir görüntü katabilir. İpek saten ya da saten pamuk karışımlı modeller kullanarak hazırlanan gece kıyafetleri elbisenizde başka bir aksesuar kullanmadan zarif bir görüntü çizmenizi de sağlayacaktır.

Elbise modelleri için hem zahmet çekmeyeceğiniz, pratik bir seçim hem de sizi şık gösterecek bir model için drapeli elbise modelleri kullanabilirsiniz. Bu tarz modelleri kullanırken vücut şeklinize uygun tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Bazı modeller yarım drapeler içerdiği için daha kullanışlı olabiliyor. Bunun yanı sıra asimetrik kesim modeller ya da kalem elbise modelleri de bu tarzda aradığınız tasarımları görebileceğiniz detaylar olabilir.

2017 Drapeli Elbise Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.