Duvar Dekorasyonu Orjinal Tasarımlar

Duvar Dekorasyonu Orjinal Tasarımlar

Duvarların yalnızca renginin değişmesi bile bütün evin havasını değiştirebilir. Daha ayrıntılı bir duvar dekorasyonu ise bu görüntüyü toptan değiştirecektir. Klasik yöntemlerin aksine yaratıcı fikirler kullanarak bambaşka bir duvar tasarımı yapabilirsiniz. Bu tasarımlar yaşam alanlarınızı baştan yaratır. Böylece her güne taze ve keyifli uyandığınız gibi evinizle ilgilenmenin tadını çıkarırsınız.
1.Duvarlarınızı Başka Bir Boyuta Taşıyın
Duvar tasarımı yapmak oldukça ayrıntılı ve keyifli bir iştir. Ayrıntılı çalışma ise büyük farklar yaratır.
2.Sünger İle Dalgalar Oluşturun
Duvarı boyadıktan sonra sünger, fırça veya herhangi bir bez kullanarak duvarınızın dokusunu dalgalar ile değiştirebilirsiniz.
3.Şeritler İle Desenler Yapın
Yapışkan şeritler kullanarak duvarınıza istediğiniz şekilleri çizebilirsiniz. Bu şeritlerin üzerinden boya ile geçtikten sonra görüntü inanılmaz olacaktır.
4.Şablonlar Kullanın
Sağlam bir kartondan elde edilecek şablonu kullanarak istediğiniz şekilleri duvarınıza işlemeniz sıcak bir hava yaratacaktır.


5.Bez İle Dekoratif Desenler Yapın
Sıradan bir bez ile güzel bir duvar tasarımı yapmak mümkün. Duvarınızdaki dalga desenleri odanızı değiştirecek.
6.Geometrik Desenleri Duvarınıza Taşıyın
Geometrik bir şablon deseniyle duvarınızda modern ve etnik unsurları aynı anda kullanmanız estetik bir yöntem.
7.Siyah Çizgiler
Siyah rengi desenleriniz için kullanın ve duvarınızın bir kısmını ayırın. Duvarın geri kalanını istediğiniz gibi boyayın.
8.Girinti Ve Çıkıntıları Kullanın
Duvarınıza zikzak şekilde çizeceğiniz çizgiler odanıza hareket katar. Farklı renkler kullanarak duvar dekorasyonunuzu zenginleştirin.
9.Orta Doğu Desenleri
Orta doğu saraylarının esintisini duvar dekorasyonunda kullanmak bir şablon kadar uzağınızda. Far yaratmak için farklı desenler kullanın.
10. Rengârenk Duvarlar
Duvar tasarımınızda bütün renkleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Renkli, canlı zikzaklar yaşam alanlarına oldukça neşe katacak.
11.Şablonlar İle Tablo Yapın
Farklı desenleri kullanarak duvar dekorasyonunu sanata çevirebilirsiniz. Uygulamalar için yalnızca renkli kalemler bile kullanabilirsiniz.
12.Fırçaları Tasarım İçin Kullanın
Islak boya üzerine çeşitli kalınlıklarda fırçalar ile düz çizgiler çekebilirsiniz. Ayrıca modern aparatlar ile duvarınıza ahşap görüntüsü vermeniz de mümkün.
13.Süpürge İle Duvar Tasarımı
Düz çizgili desenleri basit bir süpürge yardımı ile yapabilirsiniz. Ucuz ve kolay yöntemler ile duvarınızı güzelleştirin.
14.Beyaz Konturlar
Desenlerinizi beyaz bir kontur ile belirginleştirerek duvarlarınıza sanatsal bir hava verebilirsiniz.
15.Banyonuzu Değiştirin
Duvara beyaz halkalar çizerek banyonuza huzurlu bir hava katın. Dilerseniz başka desenleri de uygulayabilirsiniz.
16.Puantiyeler Kullanın
Duvarınızı dilediğiniz bir renkte boyadıktan sonra beyaz puanlar ekleyebilir nostaljik ve şirin bir tasarım ile yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz.
17.Puanlı Şablonlar
İstediğiniz her boyda şablonlar kullanarak büyük ya da küçük her boydan puanları duvarınızda kullanmanız mümkün.
18.Geniş Desenlere Yer Verin
Şablonlar kullanarak boyayacağınız duvarlarının istediğiniz her köşesine desenler çizebilir ve duvar tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.