Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

127.381
Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Kadınlar kendilerine bağlanmış olan erkeklerden fazlasıyla haz almaktadır. Bu şekilde kadınlar, partnerlerine daha fazla güven duymaktadır. Genel anlamda kadınlarla ilgili en büyük sorun güvensizlik ve kıskançlıktır. Bu durumun ne sebeple bu seviyeye geldiği konusunda net bir şey söylemek zordur. Tabu olarak kabul edilen erkekler aldatır durumları belki de kadınları güvensizlik konusunda bu seviyeye getirmiştir. Bu gibi nedenlerle kadınlar erkeklerin kendilerine bağlanmış olmasını tercih ederler ve erkeği kendine bağlamanın yollarını ararlar.

Elinin Altındaymış Hissini Ona Vermeyin

Erkeği kendine bağlamanın yollarında ilk adımda erkek arkadaşınızla görüşmeye giderken son derece rahat ve sakin olmalısınız. İçinizde bu şekilde hissetmeseniz bile ona bu şekilde yansımalısınız. Karşınızdaki erkek sizin ona bu kadar aşık olduğunu bilmek zorunda değildir. Bunu bilmek erkeklerin kendilerini rahat hissetmelerine neden olur ve kafalarında sizin onun elinin altındaymışsınız gibi hissetmesine sebebiyet verir. İlk buluşma söz konusu ise yapılacak sohbetler de çok önemlidir. İlk konuşulanlar ilişkinin gidişatını belirleyecektir. Bu ilk muhabbette gizemli olmanız yararınıza olacaktır. Merak eden erkek buluşmanın devamını isteyeceği gibi kafasında sizinle ilgili sorularla meşgul olacağından başka şeylerle ilgilenemeyecektir.

Nasıl Davranmanız Gerektiğini Bilmelisiniz

Erkeği kendine bağlamanın yollarında ikinci önemli konu kendi davranışlarınızdır. Erkekler, sürekli stres altında olan, karşısına çıkan her şeyde kusur arayan ve genel olarak sinirli olan kadınlar genellikle hoşlanmazlar. Bu nedenle daha ılımlı davranmanız gerekecektir. Sürekli gülmeniz de inandırıcı olmayabilir. Bu nedenle doğru yerde doğru şeylere gülümsemelisiniz. İlişki devam ettiği sürece heyecanı korumak için çabalamalısınız. Pasif olan bayanlar, erkekler açısından itici bulunur. Her ne kadar erkekler zeki kadınlardan korkar düşüncesi hâkim olsa da aslında erkekler zeki, bilgi birikimi olan kendini yetiştirmiş kadınlardan hoşlanırlar. Son olarak erkek size geldiğinde dinginlik bulmalı ve aklındaki bütün sorunlardan uzaklaşmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsmail dedi ki:

    Başak Kadınlar Nelerden Hoşlanır?