Erkeğin Aşık Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız

489.490
Erkeğin Aşık Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız

Aşk kolay bulunmuyor. Aşık adamın her halinden belli oluyor da genelde biz kendi hissettiklerimizin yoğunluğundan karşımızdakinin nasıl da aşık olmadığını fark edemiyoruz. İşte size yol gösterecek, aşık erkeklerin vücut dili…

Elini Tutmalı
Elini öyle bir tutmalı ki bir daha hiç bırakmayacak sanmalısın. Elini tutmak için bahaneler üretmeli. Elini tuttuğunda içini titretmeli. Araba kullanırken bile elini tutmaya çalışıyorsa yanında olduğunu hissettirmek istiyordur.

Gözünün İçine Bakmalı
Yüzündeki tüm kırışıklıkları, çizgileri, benleri sayarken ve her birinin farkındayken gözünün içine bakıp saçını okşuyorsa, kollarını etrafına dola ve bir daha hiç bırakma.

Kapınızı Açmalı
Aşık adam sevdiği kadın için centilmen olmalı. Size yol vermeli, arabaya binerken kapınızı açmalıdır. Haldur huldur ”Arabaya bineyim de bir an önce şu soğuktan kurtulayım” diye düşünen adamla olmaz.

Sizi Rahat Ettirmek Onun Hobisi
Otururken üşürsünüz ve onun da üşüdüğünden adınız gibi emin olsanız da çıkarıp ceketini verir. Birlikte uzanırken rahat olup olmadığınızı sorar durur. Ayaklarınız üşür, avuçlarına alır ısıtır. Hah işte varsa böyle bir adam bırakmayın.

Aşık adam her halinden belli oluyor. Canın yandığında içinin gittiğini görüyorsun. Karnın acıktığında seni doyurmak için her şeyi yapacağını biliyorsun. Her erkeğin aşkını göstermek için farklı bir yöntemi olabilir. Ancak bu saydıklarım öyle temel şeyler ki bunları yapmayanla nasıl olur bilmem.

En önemlisi seni ”SEN” gibi seviyorsa, her sorunu ve sıkıntıyı bir öpücük geçiriyorsa, egosu değil de seninle mutlu olmak önemliyse karşındaki adam sana bal gibi aşık. Bunları sana hissettirmeyenle de işin olmasın, hayat kısa; hem de aşk zannettiğimiz şeylerle vakit harcamayacak kadar çok kısa…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.