Erkekler Kadınlarda Ne Arar

147.248
Erkekler Kadınlarda Ne Arar

Erkekler kadınlarda ne arar konusu uzun yıllardır net bir şekilde cevaplanamayan; kadınlar tarafından da çok tartışılan ama çözüme kavuşturulamayan bir mevzudur. İnsanlık var olduğundan beri kadınların erkeklerden ne istediği ve erkeklerin kadınlarda ne aradığı tartışılır olmuştur. Erkekler kadınlar ne arar sorusuna bazı yanıtlar getirilmiştir ama bunlar aslında genel geçer yapıdadır. Aslında her erkek ve her kadın farklıdır ve talepleri, hayalleri, yaşam biçimleri çok değişiktir. Haliyle erkeğin kadında ne aradığı konusu da fazlasıyla değişkendir.

Kadın Erkeğe Huzur Vermeli

Erkekler, işten döndüklerinde, yorgun olduklarında ya da kafaları herhangi bir şeyle meşgul olduğunda düşünceli olduklarında sakin bir yer ararlar. Bu sakinliği verenin kadınlarının olmasını tercih ederler. Erkek eve döndüğünde dinlenebilmek, kafasını dinleyebilmek ister. Bu noktada kadınlara büyük görev düşmektedir. Erkek çok gerginse bile kadın farklı yollarla sakinlik verebilmelidir.

Erkekler Bunalmak İstemezler

Erkekler çok kıskanılmaktan, sürekli aranmaktan pek hoşlanmazlar. Erkeklerin kadınlarda aradığı sakinlik bu noktada geçerlidir. Partnerinizi sürekli telefonla arayarak ya da güvensizlik tabanlı olarak iş yerinde baskınlar yapara fazlasıyla bunaltabilirsiniz. Bu durum erkeğin sizden soğumasına neden olacaktır. Bu nedenle partnerinize güven duymalı; kıskançlığın dozunu kaçırmamalısınız. Aksi halde ilişkiyi çıkmaza sokabilirsiniz. Ancak ilginin dozunu da iyi ayarlamak gerekir ki aşırı ilgisizlik de aynı şekilde ters bir etki yaratabilir.

Sevgi ve Saygı Erkek için Önemlidir

Erkekler sevilmek konusunda hassastırlar. Sevildiklerini bilmek ve bu sevginin gerçekliğinden emin olmak isterler. Bir diğer önemli mevzu da saygıdır. Özellikle toplum içinde erkekler kadını tarafından yüceltilmek ve saygı görmek isterler. Bu durumdan hoşlanmayan erkek yok denecek kadar azdır. Bir ortamda iyi özelliklerinin dile getirilmesinden, başarılarından söz edilmesinden ve sevgi gösterilmesinden hoşlanırlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.