Erkekler Neden Aldatır

79.170
Erkekler Neden Aldatır

Erkeklerin aldatması her ne nedenle olursa olsun kabul edilemez ama onların kendilerine göre geçerli sebepleri vardır. Erkeklerin aldatmasında genellikle aynı nedenler öne sürülecektir. Bu nedenlerin gerek evli erkekler gerekse bekar erkekler için aynı şekilde işlemesi oldukça ilginçtir. Aldatmanın kendi içerisinde çeşitleri olup nedenleri de birbirinden farklıdır. Temel olarak aldatma duygusal ya da sadece cinsel ihtiyaçları karşılama niyetiyle gerçekleşmiş olabilir.

Erkekler Neden Aldatır?

Erkekler hiçbir sebep yokken bile sırf kendi zevkleri için sevgilisini, eşini aldatabilmektedir. Bu tür bir neden için fazla sorgulamaya gerek yoktur. Bunun dışında erkelerin aldatmasında görülen bir diğer sebep mutsuz giden ilişkidir. Evlilikler ya da flört dönemlerinde erkekler çok sayıda nedenden mutsuz olabilirler. Genel olarak bakıldığında kadınların ilişkide abartılı şekilde tepki verdikleri kıskançlıklar, gereksiz olarak nitelendirilen trip atmalar erkekleri mutsuz neden hususlardır. Ayrıca kadın erkek ilişkilerinde en büyük sorunlardan birisi ailelerdir. Ailevi nedenlerle sürekli huzursuzluk çıkması erkek tarafını fazlasıyla rahatsız eder.

Erkekler Neden Aldatıyor?

Erkekleri aldatmaya götüren sebepler aniden ortaya çıkmıyor. Olaylar yavaş yavaş işliyor ve erkeğin kafasında yer ediyor. Ortaya çıkan bu birikim ilişkiyi sonlandırma ya da aldatma şeklinde sonuçlanıyor. Evli olanlar aldatmalara rağmen ayrılmak konusunda cesaretsiz olurlar ama bekar erkeklerin ayrılmak yerine neden aldatmayı tercih ettiği de merak konusudur. Birikim şeklinde yerleşerek ilerleyen sorunlar erkekte paylaşımsızlık, destek görememe ve yalnız kalma şeklinde ilerleyince iş aldatma noktasına kolayca varabiliyor.

Karısını Seven Erkek Neden Aldatır?

Birçok neden erkeklerin aldatması konusunda mantıklı kabul edilebilir ama evliliğinde özellikle karısını seven erkeğin neden aldattığı konusu oldukça ilginçtir. Erkek, karısını sevmesine rağmen evliliğinde aşılamayacak sorunlar yaşıyorsa aldatmaya eğilimli olabilir. Bu durumda aldatan erkek muhtemelen pişman olacaktır ve bu aldatma büyük olasılıkla tek seferliktir. Erkek karısına sevgi duymasına rağmen bazen işler yolunda gitmez ve bu sevgi ilişkinin ilerlemesine yardımcı olmaz. Bu durumda erkekler, ilgi, sohbet, paylaşım ve destek için başka birine ihtiyaç duyabilirler. Bu tür bir nedenden yaşanan aldatma muhtemelen uzun süreli bir ilişki olup sadece cinsel ihtiyaçları gidermekle sınırlı değildir.

Evli Erkekler Neden Başka Kadınlara Bakar?

Evli veya bekar fark etmeksizin erkekler başka kadınlara bakmak konusunda son derece rahattır. Bunu gayet doğal olarak kabul ederler ve çoğu kadın da bakmayı aldatma olarak kabul etmez. Başka kadınlara bazen hemcinsleri bile bakabiliyorken; erkeklerin bakmasını çok da garip karşılamamak gerekiyor. Güzel görünen, dikkat çekici kadınlara hemen her erkek bakacaktır. Bunun özel bir nedeni olması düşünülemez. Ancak ortada hali hazırdaki ilişkide yaşanan sorunlardan dolayı daha ciddi durumlar da olabilir. İlişkide kadın kendine bakmıyorsa, yalnızca dış görünüş değil kişisel temizliğine önem vermiyorsa erkek dışarıdaki bakımlı kadınlara bakacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.