Erkekleri Etkilemekte 9 Detay

149.049
Erkekleri Etkilemekte 9 Detay

Âşık olan her kadın, karşısındaki erkekleri etkilemek için birçok yola başvurmaktadır. Bu yollar arasında en etkili olan 9 detayı şu şekilde anlatabiliriz:

1 – Yürüyüş
Hoşlandığınız erkeği etkilemek için dış görünüş oldukça önemlidir. Yürüyüş de bu dış görünüşün önemli bir parçası olarak bilinmektedir. Özgüveni yüksek, dik duruşlu, tempolu ve hafif sallanarak yapılan bir yürüyüş erkeğin direkt dikkatini çekebilmekte ve bu sayede dış görünüşün önemi çok daha iyi bir şekilde anlaşılmaktadır.

2 – Ses
Ses tonu ve konuşma ritmi de erkekler üzerinde etki eden detaylar arasında yer almaktadır. Cazibeli, gizemli, hafif boğuk ve havalı bir ses tonu, erkekleri oldukça etkilerken aynı zamanda kadınsı ve tatlı bir ses tonu ilgi çekici olmakta ve erkeklerin de hoşuna gitmektedir.

3 – Kıvrak Zekâ ve Hazırcevaplılık
Komik erkeği kadınlar ne kadar severse, erkekler de hazırcevap ve zeki kadınlardan hoşlanırlar. Aynı ortamda bulunduğunuz bir erkeği etkilemek için onun ilgisini çekecek şekilde karşılıklı atışmak, ona takılmak, muhabbet etmek ve ilgisini çeken konulardan zekice bahsetmek oldukça etkilidir.

4 – Dans Ediş Şekli
Hoşlanılan erkek ile gece beraber dışarı çıkıldığında onu etkilemek için doğru dans etmek de mümkündür. Yavaş hareketler, hafif kıvrak figürler ve müzik ritmine uygun dans etmek erkeği etkilemek için yapılması gerekenler arasındadır.

5 – Maceracı Ruh
Karşınızdaki insan da eğer maceracı bir ruha sahipse kadının da bu ruha sahip olması erkeğin daha da dikkatini çekmekte ve ona yönelmesine yardımcı olmaktadır.

6 – Çekingenlik
Bazı erkeklerin de çekingenlikten hoşlandığı bilinmektedir. Mahcup tavırlar, utangaçlık ve çekingenlik erkeğin dikkatini çekmeye yardımcı olmakta ve bu sayede etkileşim oluşmasına yardımcı olmaktadır.

7 – Gülüşün Etkisi
Kadını hem çekici, hem seksi hem de en etkili gösteren şey gülüşleridir. Güzel bir gülümsemesi olan her kadın erkeğin ilgisini çekmekte ve onu etkileyerek mutlu bir beraberliğe başlanmaktadır.

8 – Koku
Kadınları da erkekleri de etkileyen şeylerin başında koku gelmektedir. Güzel, etkileyici, afrodizyak etkili bir koku erkeği etkilemek için en önemli anahtarlar arasında yer almaktadır.

9 – İletişim Yeteneği
Erkekler karmaşadan hoşlanmazlar, bu sebeple onları karmaşa içerisine sokacak kadınlardan da uzak kalmak isteyebilirler. Kendisini net şekilde ifade eden, ne istediğini bilen ve iletişimi doğru şekilde yapan kadınlar erkeklerin ilgisini çekmekte ve ilişkiye başlanabilmektedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.