9 Adımda Erkekleri Etkileyebilirsiniz

73.612
9 Adımda Erkekleri Etkileyebilirsiniz

Bu İlgi Hoşunuza Gidecek
Günümüzde artan teknoloji insanların birbirinden kopmasına ve gitgide daha da yalnızlaşmasına sebep oluyor. Bu durumdan rahatsız olmaktaysanız ve düzeni değiştirmek adına bir şeyler yapmak istiyor ancak yöntemini bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Yalnız kalmak sizin için artık büyük bir problem haline geldiyse ve hayatınızdaki yükleri paylaştığınız kadar sevincinize de ortak olabilecek bir erkek arıyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun. Çevrenizdeki erkeklerin sizinle ilgilenmeyişlerinin çeşitli sebepleri olabilir. Erkeklerin ilgisini çekmek istiyorsanız size 9 pratik önerimiz var. Bu 9 öneri sayesinde, daha fazla yalnız kalmayacaksınız.

Güzel ve İçten Bir Gülüş
Nasıl ki kadınların erkeklerden çeşitli beklentileri olması doğal karşılanıyorsa, erkeklerin de kadınlardan bazı beklentileri olması çok makul. Bir erkeği en çok etkileyebilecek şey güzel ve içten bir gülüştür. İlk görüşte aşk duygusu sadece bu gülüşle bile oluşabilmekte.

Rahat Tavırlar
İletişim kurarken rahat olmanız bir erkek açısından önemlidir. Çok utangaç olmak ya da hiç konuşmamak, karşınızdaki erkeğe yanlış mesajlar verebilir. Olabildiğinde rahat olmaya özen gösterin.

Özgüven
Bir kadının karakterindeki özelliklerden erkekleri en çok etkileyen özgüvendir. Konuşurken kendinizi aşağılayacak esprilerden ya da sürekli kusurlarınızdan veya hatalarınızdan bahsetmekten kaçınınız. Ne kadar özgüven sahibiyseniz o kadar saygı göreceksiniz. Bu da zamanla sevgiye dönüşecek.

Ses Tonunuz
Bunun için ses sanatçısı olmanız gerekmiyor. Sadece ortalama güzellikteki sesinizi konuşmanız sırasında çeşitli tonlamalarla hareketli hale getirmelisiniz. Böylece karşı taraf anlattıklarınızı ilgiyle dinleyebilecektir.

Çılgın Ruhlu Olmanız
Bir erkek karşısındaki kadının her an her şeyi yapabileceğini anladığı an heyecanlanmaya başlar. Bu duygu git gide yerini aşk denen o yoğun aptallığa kendisini bırakacaktır.

Kötü Şaka Yapmamanız

Bir erkeğin sizden etkilenmesini istiyorsanız ve espri yeteneğiniz yoksa şaka yapmamayı tercih etmelisiniz. Erkekten erkeğe önem derecesi değişecek olsa da siz dikkat edin.

Pozitif Enerjiniz
Bir erkeğin kadından beklentisi hayatındaki olumsuz tarafları azaltacak, pozitif bir enerjiye sahip olmasıdır.

Bakımlı Olmanız
Her ne kadar kıskanç görünen erkekler olsa da içten içe sizin bakımlı hallerinizden hoşnut olacaklardır. Eğer aşırı dozda, hastalık düzeyinde kıskanma huyu yoksa her erkek bakımlı bir kadına ilgi duyacaktır. Erkek ilgisi sizin anlayabileceğiniz boyutta belli olacaktır.

Güzel Kokmanız
Güzel kokan kadınlar erkekler için özel bir anlam ifade ediyor. Kokunuza dikkat edin. Erkeklerin ilgisi kokunuzla artabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. asli dedi ki:

    Bu kadar basit degil karsiidaki adamin niyeti de cok önemli…