Erkeklerin Facebook Profil Fotoğrafları Ne Anlama Geliyor ?

28.728
Erkeklerin Facebook Profil Fotoğrafları Ne Anlama Geliyor ?

Erkeklerin Facebook profil fotoğraflarının anlamları olduğunu biliyor muydunuz? Yalnız başına mı poz vermiş, yoksa yanında bir kız mı var, yarı çıplak mı, çocukça bir görüntüye mi sahip? Kişinin karakterine dair çeşitli ipuçları barındıran facebook profil fotoğrafı, tahmin edilenden fazla anlam taşıyor. Yeni birini eklediğimizde ilk yaptığımız şey, onun profil fotoğrafına bakmak oluyor. Fotoğraflarda arka ve ön planda görünen detaylar çeşitli ipuçları verir ve oldukça önemlidir. Fotoğrafı çeken kişi, bu konuda profesyonel değil ise detayların farkına varmaz. Erkeklerin facebook profil fotoğraflarına baktığımızda ne gibi izlenimler uyandırıyor ve ne anlam taşıyor daha fazla bilgi sahibi olmak için, size bu konuda hazırladığımız makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Fotoğrafı Kendisi Çektiyse
Telefonuyla selfie çektiği fotoğrafını facebook profili yaptıysa, bu aynı zamanda yalnız olduğu anlamına gelir. Profilden çekilmiş olan ve kol, omuz gibi uzvunun göründüğü fotoğraflar ise daha dramatiktir. Bu da büyük bir fotoğraf makinesiyle ve üstün uğraşlarla kendi fotoğrafını çektiği anlamına gelir. Profil fotoğrafında arka planda detaylar varsa, yani yatak odası salon gibi; detayları inceleyerek duruma göre hareket edebilirsiniz. Özellikle ayna karşısında çekilmiş bir profil fotoğrafı koyduysa uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu tip fotoğraflar yüksek ego ve kontrolcü tutum anlamı taşır.

Fotoğrafta Yanında Sevgilisi Varsa
Bir erkek facebook profiline, yanında bir bayanla çektirdiği fotoğrafını koyduysa bu, dikkatli olmanız anlamına geliyor. Eğer sevgilisiyse zaten bu durumda onun ilgisini çekmeniz neredeyse imkansızdır. Arkadaşı veya kızkardeşi ise bu konuda yine zorluklarla karşılaşmanız olası. Çünkü etrafı kadınlarla çevrelenmiş bir erkeğin ilgisini çekmek hiç te kolay olmayacaktır. Şu da var ki; facebook profiline, bir bayanla çektirdiği fotoğrafını koymaktan çekinmeyen bir erkek, sizinle birlikte olduğunda hiç şüphesiz birlikte çekineceğiniz fotoğrafınızı da profiline koyacaktır. Bazı fotoğraflar da vardır ki, kırpılmış olmasın. Bu tip bir fotoğraf büyük ihtimalle eski sevgiliyle çekilmiştir. Ve kendisinin bu fotoğrafta harikulade çıktığını düşünen erkek, işin diğer yanını önemsemiyordur. Eğer yanında herhangi bir bayanla çekindiği fotoğrafı ekliyse, ben erkeğim imajı vermek içindir.

Kostümlü Bir Fotoğraf
Farklı karakterlerden birinin kostümüyle veya palyaço kılığında çekilmiş bir fotoğraf. Bu imaj, çok neşeli ve eğlenceli bir insan olduğunu vurgulamak içindir. Bir parti sonrası veya katıldığı bir organizasyonda iş icabı giyilmiş kostümler olabilir. Kostümün ne kostümü olduğu büyük önem taşıyor. Uzaylı veya vampir kostümüyse uzak durun deriz. Kostümlü facebook profil fotoğrafları, aynı zamanda kişinin karakteriyle birlikte değerlendirilmesi gereken bir durumdur. Erkeğin kendine olan güveniyle de alakalı olabilir. Ama siz uzun soluklu bir ilişki peşindeyseniz, kostümlü erkek profili pek doğru tercih olmayabilir.

Profilde Bebeklik Fotoğrafı
Facebook profilinde herhangi bir bebek fotoğrafı veya kendi bebeklik fotoğrafını ekleyen bir erkek; kızların ilgisini üzerine çekmek istiyordur. Bu erkek büyük ihtimalle bekardır, aynı zamanda anne kuzusudur. Çocuk ruhludur, oldukça fazla ilgi bekler. Bu tip erkekler hakkında karar verirken, bunlara katlanıp katlanamayacağınıza iyi düşünüp karar vermelisiniz. Belki de çocukluğunda şimdiki halinden daha yakışıklı olduğunu düşünüyordur. Bu tip profil fotoğraflarının bayanların ilgisini çekmesi olası, fakat gerçek kimliğini saklamak uzun süre işe yaramayacaktır.

Aksiyon Düşkünü İmajı
Facebookta az rastlanan bir durumdur. Rastaladığınızda şöyle bir durup bakmaktan kendinizi alamazsınız. Safaride aslanlarla veya yamaç paraşütü yaparken havada çekilmiş bir fotoğraf. Acaba o mu diye emin olamazsınız. Uç noktalarda yaşıyorum, benimle macera dolu bir hayata var mısın? dercesine bağırıyordur adeta. Ya bu tip fotoğraflar ekler veya kirli sakal, bronz ten şeklinde çekilmiş yaz fotoğraflarıdır tercihi. Aktif bir hayatı olduğunu, önceliklerini ve yaşantısına dair ipuçlarını açık bir şekilde gözler önüne sermekten çekinmez. Eğer koltukta tembellik yaparak film izlemekten hoşlanan bir tipseniz, bu tarz profil fotoğrafına sahip bir erkek size uygun olmayabilir. Ama yok ben macera severim diyorsanız balıklama dalabilirsiniz.

Arkadaş Canlısı
Bu tip fotoğraflar, genellikle sarmaş dolaş olunmuş erkekler topluluğu veya parmak işaretleriyle birbirini gösteren ve “işte benim adamım” diye not düşülerek paylaşılan türdendir. Arkadaşlarını çok sevdiği anlamı taşır ve eğer böyle biriyle birlikte olacaksanız siz de onun arkadaşlarını en az kendisi kadar sevmelisiniz. Bu tarz fotoğraflara dikkatli bakarsanız, fotoğrafı koyan kişi yanındaki arkadaşlarından daha fotojenik ve yakışıklı çıkmıştır. Bu erkek ile ilgili size verebileceğimiz en önemli ipucu, ilk adımı kesinlikle kendisinin atmayacağıdır. Arkadaş çevresi ve aralarındaki bağ yeri geldiğinde sevgilisinin önüne geçebilecek kadar önem arz edebilir. Bu da aslında ne kadar duygusal ve bağlı biri olduğunu da gösterir. Yani işiniz bu tiple biraz zor gibi. İlişkiniz süresinde sürekli mücade içinde olabilirsiniz.

Sportif Profil Fotoğrafı
Gerçek bir sporcu değil ise, yani spor dallarından birini profesyonel anlamda yapmıyor ve sürekli bu tarz profil fotoğrafları ekliyorsa, emin olun kendi reklamını yapıyordur. 3 kişilik bir ilişkiye hazır olun; siz, o ve onun kasları. Fotoğraflarda adeta “ben konuşmam, vücudum konuşur” diyordur. Kendisinden oldukça emindir, kadınları vücuduyla ve görünüşüyle etkilemeye çalışır. Sizin de onun hayran kitlesine katılmanızı bekler. Eminiz ki etrafına bu kadar bayan hayran toplayan biriyle birlikte olmak sizi fazlasıyla yoracaktır. İyi düşünmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.