Erkeklerin Kadınlarda En Çekici Bulduğu 7 Şey

217.433
Erkeklerin Kadınlarda En Çekici Bulduğu 7 Şey

Erkeklerle söyleşilerde yapılan araştırmalarda bilinenlerin aksine farklı ayrıntılar erkekleri en çok etkileyen şeylermiş aslında. Erkekler kadınlara ilk bakışında nelerden etkilenir? İlk tanışmada onda hangi özelliğinizle nasıl bir etki bırakıyorsunuz? İyi bir makyajın ve dekoltelerin aksine verdiğimiz tüyolarla onların üzerinde farklı etkiler yaratabilirsiniz. Ve işte erkeklerin ilk anlarda ve sonrasında kadınlarda çekici bulduğu 7 özellik.

1- Kumral Saç Rengi
Bir kadında sarışınlık, artık erkekleri en fazla etkileyen özellikler arasında değil. Erkeklere sorulduğunda kadınları daha doğal ve estetik görünüme kavuşturan kumrallığı tercih ettiklerini söylüyorlar.

2- Temiz, Parlak ve Beyaz Dişler
Sararmış ve kötü görünümlü dişlerden kim hoşlanır ki? Erkeklerin de ilk bakışta ve konuşmada gözlerine çarpan şeylerden biri kadınların dişleri. Temiz, parlak ve bembeyaz dişler erkeklerin kadınlarda en çekici buldukları yerleri. Fakat şu da aklınızda olsun doğallıktan uzak aşırı beyaz dişler de tam tersine itici olabiliryomuş.

3- Kırmızı Ruj
Yıllar geçse de kırmızı rujun cazibesinin olduğu gerçeği değişmiyor. Dudakları olduğundan dolgun gösteren kırmızı ruj bir kadında erkekler tarafından en çekici bulunan şeyler arasında.

4- Etkileyici ve Buğulu Ses
Her kadının kendine has yapısı ve bu yapısına uygun sesi vardır. Erkekler üzerinde yapılan araştırmalarda, kadınların buğulu ve etkileyici ses tonuna sahip olmaları onları baştan çıkaran en önemli unsurlardan. Yeni dönem yapmacık konuşmalardan kaçının ve diksiyonunuzu iyilileştirme yönünde çalışmalar yapın.

5- Az Makyaj
Fazla makyaj ilk bakışta belki etkili olabilir ama ne tür bir etki yarattığını tam olarak bilemezsiniz. Erkeklere sorulduğunda %93’ü aşırı makyajın bir kadına yakışmadığını söylüyorlar. Doğallık her zaman daha etkileyici ve ilişkilerin devamı açısından da olumlu olmuştur.

6- Uzun Kollu Kadınlar
Biz de buna çok şaşırdık ancak araştırmalardaki sonuçlar erkeklerin uzun kollu kadınlardan daha fazla etkilendiği yönünde. Uzun kasları çalıştırmak ve kollarınızın daha uzun bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız plates yapabilirsiniz.

7- İçten ve Samimi Gülüşler
Parlak, beyaz dişlere sahip olan bir kadının samimi ve içten gülüşlerinden etkilenmeyecek erkek yoktur sanırım. Gülüşlerinizi saklamayın, gülmek bir kadına yakışan en güzel şeydir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. naparsanyap dedi ki:

    Diş mi bıraktı benim öküz sık sık oy oyyy hepsi gitti

  2. hazal dedi ki:

    Masum gülüşüme her zaman bayılır benim aşkım

  3. Hafize dedi ki:

    Makyajsiz halimi daha cok beğeniyor benim askim ?