Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri

165.976
Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri

Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği davranışlarla siz de erkeğinizi büyüleyebilirsiniz. Erkekler çocuk gibidirler. Uyum sağlayabildiğinizde aslında hiç te zor değildirler. Siz de bazen seksi, bazı durumlarda çılgın ve uygun davranışlar sergileyerek onu etkileyebilirsiniz.

 • Sevdiğinizi ona belli edin. Bu onu en çok mutlu eden şeylerin başında gelir. Bunu ufak dokunuşlarla yapabilirsiniz. Mesela yolda yürürken elini tutabilir, kuyruk beklerken sarılabilir veya ufak gülüşler, bakışlar atabilirsiniz. Bu davranışlarınız ona, onunla olmaktan mutlu olduğunuzu hissettirerek kendisiyle gurur duymasını sağlayacaktır.
 • Özellikle arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda mutlaka mesajlaşın. Bazı erkekler kıskançlık duygusuyla hareket ederek saçma durumlara düşebilirler. Buna ihtimal vermemek ve onu endişelendirmemek için mutlaka arada mesaj atın. Birlikte değilken bile onu düşündüğünüzü hissettirmeniz, onun fazlasıyla mutlu olmasına sebep olacaktır.
 • Erkeklerin iş hayatı çoğunlukla koşuşturmacalı ve oldukça streslidir. Tüm gün yaptıklarını, yaşadıklarını veya önemli bir mevzuyu sizinle paylaşmak isteyecektir. Onun için fazlasıyla önem arzeden şeyleri anlatırken mutlaka gözlerine bakın ve anlattıklarıyla gerçekten ilgilenin. Bunu yaparak onu ne kadar çok öenmsediğinizi hissettirirsiniz. Sonunda da kendini huzurlu hissetmesini sağlarsınız.
 • Erkekler araba kullanırlarken sevdiklerinin kendileriyle ufak temalarda bulunmalarından oldukça fazla hoşlanırlar. Hafif dokunuşlarda bulunurken dikkatini fazla dağıtmamaya özen gösterin.
 • İlgi görmeyi seven bilindiğinin aksine sadece kadınlar değildir. Erkekler de kadınlar kadar ilgi görmek ister ve sever. Her konuda ilk hamleyi onun yapmasını beklemeyin. Hiç beklemediği anlarda ona mesaj yollayın. Bu onu mutlu edecek ve o an yaptığı işle ilgili motive edecektir.
 • Bir erkek ilişkinizin en iyi olması için çaba harcıyorsa eğer; sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi duymaktan, gösterdiğiniz ilgiden ve bunları ona her fırsatta hissettirmenizden asla sıkılmaz. Erkekler kadınlar kadar hisli olmadıklarından onlardan her an hissetmelerini beklemeyin. Bazı erkekler net yaklaşıları tercih ederler. Emin olun bu onu daha güvenilir ve mutlu kılacaktır.
 • Uzun ve yorucu bir günün ardından televizyon karşısında film veya program izlerken yahut yatakta uzanırken; başınızı onun göğsüne koymanız mutlaka hoşuna gidecektir ve sizi kollarıyla saracaktır. Erkekler doğaları gereği koruyucu olmayı sevdiklerinden her fırsatta ona bu davranışlarını gerçekleştirme fırsatı vermelisiniz. Bu tür davranışlar erkeğe, kadınının kendi yanında güvende hissettiğini algılamasını sağlar ve bu da onun özgüvenini yükseltir.

 

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. kumralmen dedi ki:

  Vay arkadaş, bu kadar mı doğru olur!
  Bizim kız arkadaşlarımızda anca hep bana hep bana desin!
  Şunları yapan hatunum olsa kafamı bile yerden kaldırmam.

 2. gizli girl dedi ki:

  Oyle kadin cokta deger vereni yok

 3. Kazım Can dedi ki:

  Bunları yapan kadın yok denecek kadar az

 4. çağla gündoğdu dedi ki:

  sizin düşündüğünüzün aksine düşünüyorum. Seven kadın ilişkide erkekden bir karşılık alıyorsa ve gerçekten seviyorsa bu yukarda ki yazanlardan daha fazlasını yapacaktır. Daha fazlasını yapmaya da her zaman hazırdır.

  Mesele ben erkek arkadaşıma yukarıda yazılanları eksiksiz ve hatta dahasını yapmaya çalışıyorum. Kendisi de bu durumdan oldukça memnun. Bunu davranışlarından, gözlerinden ve karşılık aldığımdan dolayı anlayabiliyorum. 🙂 yani öyle kadın yok değil, aksine var. Sadece karşılıklı olanı bulmak zor … Size kolay gelsin 🙂