Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği 5 Şey

378.628
Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği 5 Şey

Erkekler, biz kadınlardan en çok bu cümleleri duymak istiyor! Partnerinizi etkilemek istiyorsanız, bunları ona söyleyin.

İlişkide yalnızca kadınların güzel cümleler duymak istediklerini düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz! Erkekler de en az kadınlar kadar sevildiğini ve kendisine değer verdildiğini hissettiren cümeleler duymak istiyıor. İşte İşte erkeklerin kadınlardan en çok duymak istediği şeyler…

“Çok çekicisin!”
Erkeklerin egolarının tatmin edilmesinden hoşlandıklarını bilmeyen var mı? “Çok yakışıklısın” ya da “Bugün ne kadar çekici görünüyorsun” cümleleri onları mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda kendilerini çok iyi hissetmelerine neden olur. Yorucu bir iş gününe başlamadan bir sabah öpücüğüne eşlik eden “Muhteşem görünüyorsun” cümlesi, onu kendine getirmeye yetecektir.

“Sana çok güveniyorum”
Güven duygu uzun ve sağlıklı biri lişkinin altın anahtarı. Erkekler de en az kadınlar kadar güven dolu bir ilişkiden yanalar. Bu sebeple partnerinize ne kadar güvendiğinizi dile getirmeyi himal etmeyin. Her ne kadar riskli kararlar alsa da siz hep onun yanında olun.

“Vücudun ne kadar da gelişti!”
Erkek arkadaşınız bir spor delisi mi? O halde kaslarına yapılan iltifatlar duymayı en çok istediği şeylerin başında geliyor. Egolarının zaman zaman tatmin edilmesini seven erkekler, kaslarına yapılan yorumlardan çok hoşlanırlar. Partnerinizn vücudunda gözle görülür büyük değişimler olmasa da ona dokunarak “Vücudun harika görünüyor” diyerek onu şımartabilirsiniz.

“Seni seviyorum”
Aşk dolu bu cümleyi en çok kadınların duymak istediğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Çünkü erkekler de en az kadınlar kadar gerçekten sevildiğini bilmek istiyor. Onunla ne kadar mutlu olduğunu, gerçekten ne kadar tutukulu bir ilişki yaşadığınızı ve onu çok sevdiğinizi dile getirmeniz, partnerinizin hem yüzünü güldürecek hem de kalbini eritecektir.

“Yemek nefisti”
Her erkek yemek pişirmede uzman değil, biliyoruz. Ancak partneriniz sizin için özel bir şeyler -sandviç bile olabilir-hazırladığında ağzınızdan çıkacak “Her şey muhteşemdi, hazırladığın şeylere bayıldım, ellerine sağlık sevgilim” gibi cümleler partnerinizi derinden etkileyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. MUSTAFA BÜKÜLMEZ dedi ki:

  Kadınlar mı yapacak bunları?. Yok Yok olmaz ki ama çünkü Hep erkek demeli güzel sözleri, kadınlar demez öyle şeyler. Neden desinler ki dimi ama.

  1. Hatice dedi ki:

   Ben söylüyorum erkek arkadaşıma. Sen yanlış kişileri seciosun demek ki

  2. Fatih dedi ki:

   Aynen öyle kesinlikle katılıyorum size.

  3. selvi ataş dedi ki:

   Siz hakettiniz de biz mi demedik !?

 2. Hazal dedi ki:

  Ben dedim de noldu peh 😉

 3. zübeyde dedi ki:

  Valla ben bunları evlendiğim günden beri hergün eşime söylüyorum kimseden duymadım hiçbir yerden okumadım. Demekki ben bu yüzden 16 yıldır hep mutluyum. Allahıma binlerce kez şükürler olsun. Hergün ama her gün eşinize mutlaka SENİ SEVİYORUM ve SENİNLE ÇOK MUTLUYUM deyin…

  1. Hevidar dedi ki:

   Allah daim etsin kadrsim

 4. Hevidar dedi ki:

  Bende yeni nisanlandim bunlar benim isime çok yarayacak evlendigim zaman inşallah

 5. serap dedi ki:

  bazı odunlara ne yapsan kâr etmez

  1. filiz dedi ki:

   Aynen katiliyorum

 6. Fatma dedi ki:

  Bende neler söylüyorum ama hiç karşılığı yok

 7. M.K dedi ki:

  Karşı taraftan bir kez bile duymadığım sözleri ben neden söyleyeyim ki?

 8. Ramazan Sümeyra Aslan dedi ki:

  Ben hep diyorum ama boş eşime herşeyi güzel kelimeleri kullanıyorum eşim ise bana karşı hep sert kaba boşa gidiyo söylediklerim

 9. Denizcan dedi ki:

  Zübeyde Allah mutluluğunuzu bozmasın diğer kadınlar boş konuşuyor Selvi çok boş konuşuyor