Erkeklerin Rüyalarındaki Kadın

221.294
Erkeklerin Rüyalarındaki Kadın

İşte hoşlandığınız erkeğin rüya kadını olabilmeniz için Sherry Argov’dan çekim ilkeleri:

1) Kaçan daima kovalanır.

2) Erkek, öncelikle kendinize karşı takındığınız kişisel tavrı gözlemleyecektir.

3) Kendinize inanır ve güvenirseniz, erkeği de buna inandırırsınız.

4) Kadın kolaylıkla teslim olmadığında ya da her an, her yerde yumuşak başlı ve uysal bir tavır sergilemediğinde onun kalbini kazanmaya çalışmak erkek için çok daha uyarıcı olacaktır…

5) Kadın; kendine olan saygısı ve ilişkisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalırsa, daima kendine olan saygısını seçmelidir. Bu er ya da geç karşısındaki erkeğin de saygısını uyandıracaktır.

6) Erkek; hangi kadının isteklerine daha kolay boyun eğeceğini çok iyi gözlemler. Bu nedenle ona doğru, kendinize güvendiğinizi belli eden güçlü adımlar atın.

7) Koşullarınızın ve sınırlarınızın oluşu, size özgü seçimlerin olduğunu da ortaya koyar ki bu durum kişiliğinizin altını da çizer. Şayet hayatınızı tamamıyla yeni tanıştığınız erkeğe göre şekillendirirseniz, ona muhtaç olduğunuz izlenimini uyandırırsınız ve bu durum kişiliğinizi bir anda silip süpürür. Oysa hayata karşı dimdik duran bir kadın olduğunuza, öncelikle kendiniz inanmalısınız…

8) Kadın; birlikte olduğu erkeğe rahat bir soluk alabilmesi için zaman tanımalıdır. Böylelikle karşısındaki kişi kendini kafese kıstırılmış bir aslan gibi hissetmez. Aynı durum sizin için de geçerli olmalıdır. Her iki tarafın da kendine ait özel bir dünyası ve zamanı bulunmalıdır.

9) Erkek; her ilişkiye balıklama dalan bir kadın olmadığınızı anlarsa, endişelerinizi gidermek konusunda da daha incelikli davranacaktır.

10) Onunla beraber olmaya ihtiyacınız olduğunu değil, ondan hoşlandığınızı ve güzel anları çoğaltmak istediğiniz için yanında olduğunuzu hissettirin.

11) Her erkek önce ‘çekici’ bulduğu kadına yakınlık duyacaktır, arkadaşlık ya da dostluk isteyip istemediğine ise daha sonra karar verecektir. Bu denklemi boş yere tersine çevirmeye çalışmayın.

12) Bir kadın başka bir kadınla rekabet etmeye kalkışırsa, kendi değerini azaltmış olur.

13) Bırakın, kontrolün kendi elinde olduğunu düşünsün. Yapmasını istediklerinizi, ilişkiyi inada bindirmeden bu şekilde daha kolay gerçekleştirecektir. Bir krala benzemek istemesini hoş karşılayın. Bu gayet maskülen bir içgüdüdür.

14) İlk birkaç görüşmede hesabı sizin ödemenize izin verebilir, ancak hayallerindeki kadın söz konusu olduğunda buna izin vermeyi asla düşünmez. Onunla mutlaka hesabı paylaşın ya da hesabı ödemesine izin verin. Eğer o an için yeterli geliri olmadığını hissediyorsanız, başka bir program yapın. Kimi zaman evde film izlemek dışarıda yemek yemekten çok daha cazip olabilir.

15) Erkeğe, onun güçlü olduğunu hissettirdiğiniz zaman bu hoşuna gidecektir.

16) Onun yanında kendinizi güvende hissettiğinizi belli edin.

17) Erkekler az ve öz konuşan kadınları tercih ederler. Çünkü bu zaten kendi aralarında konuştukları dildir.

18) Siz mutlu olduğunuzda kendini daha özgür ve güçlü hissedecektir. Gülümseyin ve yaşanan andan keyif alın…

19) Sürekli şikâyette bulunmanızı bir zayıflık olarak kabul edecektir.

20) Size yanlış gelen noktalar hakkında mantıklı bir şekilde, kapris yapmadan tartışabiliyorsanız, size olan saygısı da artıracaktır…

21) Size karşı hislerini sorgulamanız bir süre sonra heyecan unsurunu yok edecektir. Bu durumda da duygularınızı daha az dikkate alacaktır.

22) Uysallık; erkekler için çok da çekici gelen bir özellik değildir. Sevimli takıntılarınız, tatlı aksilikleriniz olması sizi daha ilgi çekici kılacaktır.

23) Erkeğe bağımlı değil de ‘yanında’ olun…

24) Sürekli ‘evet’ ya da ‘peki nasıl istersen’ diyen bir kadın, kendinden çok erkeğe inandığı izlenimini uyandırır. Erkekler bunu kibarlık olarak değil, bir tür zayıflık olarak algılayacaklardır.

25) Gerçekten güçlü kadınlar saygıya neden böylesine ihtiyaç duyduklarını asla açıklamazlar. Sadece, kendilerine saygı göstermeyen erkeklerle ilgilenmezler o kadar!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Senem ŞENGÜL dedi ki:

  Yumuşak başlı ve uysal tavır sergilemeyen mi, kötü bir durum mu bu? Şimdi anlıyorum kadınlara neden bir şey beğendirilemediğini.

 2. Ruveyda dedi ki:

  Simdiye ye kadar her şeyi ne kadar yanlış yapmışım bu yanlışlarından dolayı eşim beni aldattı ve ayrılma noktasına geldik çocuklar için tekrar ilişkinize devam etmeye karar aldık ama psikolojinin çok bozuk hep eşime boyun etmekten bu yazıda doğru şeyler anlatılıyor ama çocuklarımı buyutebilmem için calisamadim eşimden madida gücü vardı ve her zan kendini kıral sandı ve beni hep ezdi benim yaptığım yanlışları siz yapmayın ve şu anda da çalışkan istiyorum çocuklarım büyüdü ve ben 40 yaşındayım ve şimdide iş bulamıyorum ve çocuk ve yaşlı bakımı için bir ajansa baş vurdum iysallah isim olur artik kendime olan saygımız geri kazanmak istiyorum benim için herkez dua etsin yıllarca yaptığım fedakarliklardan eşim beni aldattı teşekkürü böyle bana hak gördü

  1. hafize dedi ki:

   Allah yardimciniz olsun daha iyi yasam gecirmeniz dilegiyle…