Kadınlar Duysun

Evlat Edinen Ünlü İsimler

10.09.2019
14.300

Anne olmak için doğurmak şart değildir! Dünyaca ünlü isimler, maddi güçlerinin de sağladığı imkanlarla çok sayıda çocuğu evlat ediniyor. İşte ünlü isimler ve evlat edindikleri çocukları

Evlat Edinen Ünlü İsimler

Charlize Theron

Güney Afrikalı oyuncu Charlize Theron, ilk olarak oğlu Jackson’ı evlat edindi. Jackson üç yaşına geldiğinde de kızı August’u… Charlize Theron her fırsatta anne olmaktan gurur duyduğunu söylüyor, biz de kendisiyle gurur duyuyoruz!

Esra Akkaya

Mahalle’nin Muhtarları dizisindeki Şirin rolüyle gönüllere taht kuran Esra Akkaya, ikiz bebeklerini hamileyken kaybetti. Pes etmedi, defalarca tüp bebek tedavisi gördü ancak bebek sahibi olamadı.

Türkiye’de evlat edinebilmek için yaş engeline takıldı. Bu nedenle Etiyopya’da yaşayan bir bebeği iki buçuk aylıkken evlat edindi. Can Alex’le fotoğraflarını sosyal medya üzerinden sık sık paylaşan Esra Akkaya, anneliğin yalnızca doğurmayla başlamadığını kanıtlıyor.

Nilüfer

Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı’ya kavuşmak için tam iki yıl bekledi. Şimdilerde genç bir kız olan Ayşe Nazlı, Nilüfer’le birlikte adeta yeniden hayat buldu.

Madonna

Madonna 2006 ve 2009 yıllarında Malavi’de kanunları çiğneyerek iki erkek bebeği evlat edindi. Mercy ve David şimdi koca adam oldu. Bu yıl ise yine Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edindi.

Mutlu Tönbekici

Gazeteci Mutlu Tönbekici aslında koruyucu anne. Yani kızının ailesi gelip onu almadığı sürece her zaman onun annesi olacak. Şimdilerde okula başlayan minik kızını hiç tecrübesi olmamasına rağmen cesurca büyüten Mutlu Tönbekici kocaman bir alkışı hak ediyor.

Sandra Bullock

Sandra Bullock, 2010 ve 2015’te iki bebek evlat edinerek onların hayatlarına dokundu. Hayatları boyunca her zaman yanında olacağını söyleyen Sandra Bullock, çok zor bir karar olsa da şüphesiz ki çok mutlu…

Mary Louis Parker

Mary Louise Parker da öz çocuğu olmasına rağmen evlat edinenlerden… Brad Pitt’in “O harika bir anne” diye bahsettiği Parker, Ash adını verdiği kızına yeni bir hayat armağan etti.

Meg Ryan

Romantik komedilerin starı, gözyaşlarımızın sebebi Meg Ryan’ın bir oğlu vardı. Daha sonra Çinli bir bebeği evlat edindi. Şimdilerde genç bir kız olan Daisy, annesiyle sık sık objektiflere yansıyor.

Sharon Stone

Sharon Stone üç erkek annesi ama hiçbirini kendisi doğurmadı. Onları doğurmadığı için üzülmediğini, onların kendisini seçtiğini her fırsatta dile getiren Stone, insanlığa umut aşılıyor.

Nicole Kidman

Nicole Kidman, Tom Cruise ile evliliğinde Connor ve Isabella adında iki bebeği evlat edindi.

Angelina Jolie

Bu liste onsuz olmazdı… Evlat edinmek denince Angelina Jolie’den daha koca yüreklisi yoktur diye düşünüyoruz. Brad Pitt ile evliliği öncesinde bir bebeği evlat edinen Jolie, evliliği sırasında da iki bebeği evlat edindi.

Pinterestte Bizi Takip Et