Favori Saç Modelin Kişiliğini Yansıtıyor

72.685
Favori Saç Modelin Kişiliğini Yansıtıyor

Kadınların en sevdiği şeylerden biri saç şekilleriyle oynamaktır. Ancak ne kadar değişiklik yapsalarda, mutlaka her kadının kendine en çok yakıştırdığı bir modeli vardır. Psikologlar 200’ün üzerinde yaptıkları gözlemlerler ve araştırmalarla kadınların ruh hallerini saçlarına yansıtları sonucuna varmışlardır. Hangi saç modelini tercih eden kadınların ne tür eğilimleri olduğunu, nasıl bir halinde olduğunu ve karakterleri üzerinde önemli ipuçları elde etmişler.

Sizde saç modeliniz üzerinde değişiklik yaptığınız zamanlarda kendinizi nasıl hissettiğinizi farkedebilirsiniz. Zaman zaman sıklıkla kullandığınız saç modelinizi değiştirmek istemenizi ruh halinizdeki değişikliklere bağlayan psikologlar en çok kullanılan saç modelleri hakkında bir analizde yapmışlar.

Saç Modeline Göre Karakter Analizi

At Kuyruğu:
Hayatı aceleci bir şekilde yaşayan, eğlenceli kişilerdir. Ruh hallerinde dalgalanmalar olabilir, ancak genellikle neşeli, çılgın ve hareketli tarzları vardır.

Bakımsız Ve Cansız Saçlar:
Saçlarına özen göstermeyen kişiler genellikle depresyona girmeye yatkın kişilerdir. Oldukça hassas yapıları olan bu kişiler, her an kırılabilir, incinebilirler.

Dağınık Saçlar:
Saçlarında dağınık modellerden hoşlanan kişilerin kendilerine güvenleri tamdır. Özgürlüklerine oldukça düşkün olan bu kişiler, eğlenceli karaktere sahiptirler.

Topuz:
Favori saç modeli topuz olan kadınlar, asaletini göstermek, ağırlığını hissettirmek isterler. Oldukça nazik yapıdaki kişiler, kaba davranışlardan asla hoşlanmazlar, karşısındaki kişilerden saygı bekler.

Fönlü Saçlar:
Fönlü saçları tercih eden kadınlar monotonluktan sıkılmış kişilerdir. Rutin bir hayat tarzı hiç bu kişilere göre değildir. Oldukça sosyal yapıları vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nezire dedi ki:

    Cok guzel